Samsun

Kimseye ayrımcılık yapmadık!

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul: “Biz Terme’de görevi aldığımızdan bu yana hiçbir vatandaşımıza, hiçbir muhtarımıza ayrımcılık yapmadık. Görevimiz süresince yapmamaya da devam edeceğiz, Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Kimseye ayrımcılık yapmadık!

10 Kasım 2018 08:00
-A

+A

Bulduğu her fırsatta halkla iç içe olan ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Cuma namazı öncesi kent merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve şikayetlerini dinledi. Kul, Cuma gününün hayırlı olmasını temenni ederek bol kazançlar diledi.
HER GÜN iÇ iÇEYiZ
Vatandaşlarla sohbet etme fırsatı bulan Başkan Kul, Terme’lilerden büyük ilgi gördü. Gezi sırasında kısa bir açıklama da yapan Kul, vatandaşa hizmetin karşılıklı arz talep anlayışı içinde olduğuna dikkat çekerek, “Hemen hemen her gün vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla yoğun bir şekilde görüşmelerimiz devam etmekte. Hem vatandaşlarımızı hem muhtarlarımızı dinleyerek memleketimizin görmediğimiz ve duymadığımız bir problemi varsa bunu çözme gayreti içerisindeyiz. Biz Termemizin her noktasında nefes alan vatandaşımıza en iyi hizmeti götürmeye gayret ediyoruz” dedi.
DOĞRU YERE HiZMET MUTLU EDiYOR
Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Kul, çeşitli notlar alarak; “Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgiler veriyor, sohbet etmek için esnaflarımıza, vatandaşlarımıza misafir oluyoruz. Terme’li hemşerilerimize verdiğimiz güven ile kendileri için yaptığımız hizmetin adresine ulaştığını görmek bizi mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...