Samsun

Kirli ittifaklara güçlü bir mesaj verilecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yoğun bir katılım ile gerçekleşen programlarında konuştu. Milletvekili Köktaş, "31 Martta Allah'ın izniyle kıymetli hemşehrilerimiz ilçelerde ve Büyükşehir de Cumhur ittifakının bayrağını sandıklara dikecek, kirli ittifaklara güçlü bir mesaj verecek inşallah" dedi

Kirli ittifaklara güçlü bir mesaj verilecek

29 Mart 2019 13:14
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş 31 Mart yerel seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçelerde esnaf ziyareti yapan hemşehrileri ile hasbihal eden Milletvekili Köktaş, gerçekleştirdiği programlarında şunları söyledi: "Bir başkasın bu akşam ilkadım. Kurtuluş savaşında verdiğin mesajı 31 Mart günü de vereceğinizin resmidir bu. Zillet ve illet ittifakını yıkacak olan sizlersiniz. 
31 Mart'ta Cumhur ittifakını kalbine mührü vuracak olan sizlersiniz. Buradan terör örgütlerine, Pensilvanyaya, İsrail'e, AB'ye, İngiltere'ye, Amerika'ya, güçlü bir mesaj veriyorsunuz helal olsun sizlere. Bu muhteşem kalabalık, bu asil duruş, bu vatanına, milletine, devletine bağlı olan Samsunlu, İlkadımlı hemşehrilerim, sizinle ne kadar gurur duysak, onur duysak azdır. Hakkınızı ödeyemeyiz. Birilerin uykuları kaçıyor, ayakları titremeye başladı. Birileri 31 Mart akşamını görür gibi oluyor, zigzag ve yalpa yapanlara, mektep kaçkınlarına diyorsunuz ki; Biz bitti demeden bu iş bitmez.
Dün neredeysek, bugünde aynı yerde duruyoruz. Dün kiminle yola çıktıysak bugünde onunla yola devam ediyoruz diyorsunuz. Sizlerden Allah razı olsun. Buradan şu kirli ittifaka, ülkeyi yakıp, yıkıp, yıkan ittifaka güçlü bir mesaj veriyorsunuz. Diyorsunuz ki ; Biz Allah'ın izniyle 31 Martta Cumhur ittifakına 17 ilçe ve Büyükşehir de Cumhur ittifakının bayrağını sandıklara dikeceğiz. 
Cumhur ittifakı adını sizlerden almıştır, öyle dayatmayla, toplum mühendislerinin biraraya getirdiği bir ittifak değildir.
Cumhur ittifakı 15 Temmuz'da vatanına, milletine, devletine, bayrağına, ezanına bağlı olan milliyetçi muhafazakar insanların kurduğu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin biraraya gelerek kurduğu bir ittifaktır.
Mecliste kurulan ittifakı, yerel belediyelere indiriyoruz. Artık MHP ve AK Parti kadroları şehirlerimize birlikte hizmet edecek, birlikte kalkındıracak. Bu kadrolara en güçlü desteği 31 Mart'ta vermeye hazırmısınız İlkadım. Allah'ın izniyle bu iş tamam hayırlı olsun. Durmak yok, hizmete devam." diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...