Samsun

Köktaş, Çarşamba’da yatırım ve projeleri istişare etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba heyeti ile birlikte başta Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi ve Tekstil Kent olmak üzere ilçeye yapılması planlanan yatırım ve projeleri istişare etti

Köktaş, Çarşamba’da yatırım  ve projeleri istişare etti

14 Mayıs 2019 06:51
-A

+A

Çarşamba heyeti ile biraraya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, ilçede yapılması planlanan yatırım ve projeler ile ilgili istişarelerde bulundu. 
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile biraraya geldi. 
Çarşamba heyeti ile başta Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi ve Tekstil Kent olmak üzere ilçeye yapılması planlanan yatırım ve projeler istişare edildi. 
Yapılan görüşme hakkında bilgi veren Milletvekili Köktaş, "AK Parti Belediyeciliği ile birlikte ilçelerimizde altyapı, imar, park, bahçe, sosyal tesis gibi ihtiyaçlarının bir çoğu karşılandı. "Artık gençlerimiz doğduğu, büyüdüğü, ait olduğu şehirlerden başka şehirlere gitmemesi için, o şehirlerde iş istihdamını arttıracak, yatırımlara yönelik onların enerjilerini üretime, kaliteye, uluslararası rekabet edinebilirliğe yönlendirmeye gayet göstereceğiz." diye yerel seçim çalışmalarımızda dile getirmiştik. Bu anlamda Çarşamba ilçemizin istihdamına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan başta Organize Sanayi Bölgesi ve Tekstil Kent gibi diğer çalışmalara büyük önem veriyoruz. Bunun için her türlü yatırım desteklerini hazırlamaya ve milletimizin hizmetine sunmaya gayret gösteriyoruz" dedi.  Mustafa BALÇIK
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...