Samsun

Köktaş: Hep birlikte başaracağız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur ittifakının çok kıymetli kadrolarıyla, milletimizi, ülkemizi kalkındırmaya, hizmet etmeye, başarılı çalışmalar yapmaya inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz " dedi

Köktaş: Hep birlikte başaracağız

17 Mart 2019 14:05
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını İlkadım İlçesi'nde sürdürdü. Sabah kahvaltısında Mecidiye esnafı ve Samsun Kasaplar Odası yönetimi ve üyeleri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, İlkadım İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlarla buluştu. Fevzi Çakmak Mahallesi'nde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katılan Milletvekili Köktaş, yağan yağmur altında Cumhur ittifakının adaylarına destek çıkan mahalle sakinlerine teşekkür etti. SKM önündeki fotoğrafı 31 Mart'ın müjdeleyicisi olarak yorumlayan Milletvekili Köktaş, "AK Parti'ye ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimizle omuz omuza, sırt sırta, kol kola 31 Mart'tan sonra da pazara kadar değil mezara kadar birlikte yürüyeceğiz. " dedi.

HDP AÇIK AÇIK DESTEK VERİYOR

Cumhur ittifakı bayrağını, milletini, vatanını, ezanını seven kadrolardan oluşmuş kutlu bir ittifaktır. Cumhur İttifakının ruhu 15 Temmuz hain darbe gecesine uzanır. Peki Cumhur İttifakı'nın karşısında kimler var? Adı millet olan fakat içinde millet olmayan zillet ittifakı, illet ittifakı var. Onların içinde olduğu kirli ittifakları aziz milletimiz çok iyi biliyor ve görüyor. Açık açık terör örgütünün propagandasını yapan HDP bu ittifak için güçlü olduğu başka illerde adayını geri çekiyor ya da yayınladıkları videolar ve basın açıklamalarıyla açık açık destek verdiğini söylüyor. Milletimiz bölücü terör örgütünün desteklediği kişilere oy verir mi? "Mevzu vatansa, gerisi teferruattır" diyen aziz milletimiz vermez tabiki.

ZİGZAG YAPANLARLA EN BÜYÜK MESAJ

Sizler her zaman size yakışanı yaptınız. Devletten, milleten yana duruşunuzu ortaya koydunuz, inşallah AK Parti'ye ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül vermiş kardeşlerimizle omuz omuza, sırt sırta, kol kola 31 Mart'tan sonra da pazara kadar değil mezara kadar birlikte yürüyeceğiz. Sizlerin bu dik duruşunuz, zig zag çizenlere, yalpa yapanlara en büyük mesajdır. Sizleri kutluyorum, Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin. Cumhur ittifakıyla bugüne kadar yaptığımız başarılı çalışmaları 31 Marta kadar sürdüreceğiz. Cumhur ittifakının adaylarına en güçlü şekilde desteği sağlayacağız. Milliyetçi Hareket Partimizin çok değerli kadrolarıyla, AK Partimizin çok kıymetli kadrolarıyla milletimizi, ülkemizi kalkındırmaya, hizmet etmeye, başarılı çalışmalar yapmaya inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Yeni Zelanda'da Nur Camii'ne ve orada ibadet etmekte olan Müslümanlara yapılan terör saldırısını şiddetle kınıyor, faillerini lanetliyorum. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Maalesef dünyada yükselmekte olan ırkçılık ve İslam karşıtlığının yeni bir örneği olarak yaşanan bu acı hadiseden dolayı İslam dünyasına ve Yeni Zelanda halkına başsağlığı diliyorum" diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...