Samsun

Köktaş'tan 'Anneler Günü' Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Köktaş'tan 'Anneler Günü' Mesajı

12 Mayıs 2019 06:31
-A

+A

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Anneler Günü' dolayısıyla yayımladığı mesajda şu sözlere yer verdi: "İnsanlığın hoşgörü, fedakarlık ve dayanışma duygularını güçlendirmeye her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde, sevginin, sabrın ve şefkatin kaynağı olan annelerimizi hürmetle, saygıyla selamlıyorum.
Annelerimiz, sınırsız sevginin, engin hoşgörünün, fedakarlığın, şefkatin, merhametin ve en masum duyguların sembolleridir. Varlıklarıyla hayatımıza anlam kazandıran, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz ve hayat boyu yol göstericimizdir.
Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez.
AK Parti hükümetleri döneminde kadınların ve dolayısıyla annelerimizin sosyal hayata katılımını sağlamak, her alanda onları yalnız bırakmama adına, güçlü kılabilmek için her türlü adım atıldı, atılmaya da devam ediyor. 
Bu duygu ve düşünceler içinde yüreğinde anne özlemi taşıyan biri olarak, sevgili annemin şahsında, hayata gözlerini yummuş tüm anneleri rahmetle, minnetle yâd ederken, vatanı için canını feda eden kahramanlarımızın bizlere emaneti olan şehit annelerini, gazi annelerini ve tüm fedakar, cefakar annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum." Mustafa BALÇIK
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...