Samsun

Köktaş'tan Öğütçü'ye "Hayırlı olsun" ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Dilaver Öğütçü ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi

Köktaş'tan Öğütçü'ye "Hayırlı olsun" ziyareti

11 Haziran 2019 06:03
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, mayıs ayında yapılan 23. Olağan Seçimli Genel Kurul'un da seçilen Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Dilaver Öğütçü ve yönetim kurulu üyelerine 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu. 
Ziyarette konuşan Milletvekili Köktaş, "Ülkemizin iktisadi hayatının vazgeçilmez bir kurumu haline gelen serbest muhasebeci ve mali müşavirlik mesleği beşikten mezara kadar hayatımızın her aşamasında gerekli ve önemlidir. 
Bu kutsal görevi icra edenler, bizler gibi, üreten, güçlü ve dinamik bir Türkiye için, şehrimizin ekonomisine katkı sağlayacak çalışmaları hayata geçirmek adına mesai harcamaktadırlar. 
Bu anlamda bugün oda başkanımız ve yönetimi ile birlikte serbest muhasebecilerin ve mali müşavirlerin yaşadıkları mesleki problemlerinin görüş alışverisinde bulunduk. Mesleklerini daha rahat icra edebilmeleri için odanın taleplerini aldık ve çözüm yollarının aranması noktasında fikir birliğine vardık. 
Sözlerime son verirken, Başkanımız Dilaver Öğütçü ve yönetimine bir kez daha hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi. 
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Dilaver Öğütçü ise nazik ziyareti için Milletvekili Köktaş'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.  Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU