Samsun

Köktaş Tekkeköy’de

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde sürdürdü

Köktaş Tekkeköy’de

7 Mart 2019 08:08
-A

+A

Tekkeköy'de Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikaları ziyaret eden Milletvekili Köktaş, çalışan personel ile biraraya gelerek öğle yemeği yedi, sohbet etti. Ev toplantılarıda yapan Milletvekili Köktaş, Balcalı, Çay ve Yavuzlar Mahallesi sakinleriyle de biraraya geldi.
Tekkeköy İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına da katılan Milletvekili Köktaş, programlarında 31 Mart'ın öneminden söz ederek Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarına destek istedi.
Milletvekili Köktaş yoğun geçen programlarında yaptığı konuşmada; "31 Mart seçim süreçi öyle bir yere geldiki, bir Belediye Başkanı, meclis üyesi seçiminin dışına çıktı. Şartlar ve diğer siyasi partilerin tutumları davranışları, bunu farklı bir boyuta taşıdı.
Kutlu bir ittifak olan Cumhur İttifakı birlik, beraberlik içinde omuz omuza hereket ederken, karşı tarafın ittifakına bakıyoruz. Adı millet ittifakı ama içinde millet olmayan bir anlayış var. Ha bunu da derken tırnak içerisinde şunu da ifade etmek istiyorum.
Ülkemizden asla vatan haini çıkmaz. Mesele Vatansa gerisi teferruattır diyen ve düğüne gider gibi ölüme giden yiğit insanlar çıkar, yiğit bacılar çıkar. Ondan hiç şüphem yok. Ama İttifaka bakıyoruz. Biz hükümet olarak terör örgütlerinin üzerine gittikçe inlerini dağıttıkça merkezlerini parçaladıkça silahlarına el koydukça kısacası kafalarına bastıkça ses CHP’den çıkmaya başlıyor.
Bir taraftan ona alıştık. HDP’nin biz gücümüzü kandilden alıyoruz bizim arkamızda dağ var demesine de alıştık. Ama bir tarafta da isteyerek ya da istemeyerek tabanını tamamen tenzih ederek söylüyorum yukarıdaki ittifaktan bahsederek bunu konuşuyorum. Onların değirmenine su taşıyan bir siyasi Partimiz daha var. Bunu vatandaşımız çok iyi biliyor.
Lütfen oyun büyük. Oyunu görelim ve bize bu seçim bekası seçimi değildir diyenlere 31 Martta en sert tokatı sandıkta vuralım İnşallah. Bu iş büyük iş. Kaybedildiğinde sevinecek olanlar ortada. Kandili var, Pensilvanya var, bunun gibi birçok yer var. Ama kazanılınca mutlu olacak olanlar var. Türkiye’de vatanperver insanlar. Filistin mutlu olacak. Mazlum coğrafya mutlu olacak. Bunu sakın unutmayalım" diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...