Samsun

Laf değil, iş ürettik

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, "AK Parti'yi aziz milletimiz kurdu, tabelasını milletimiz astı, bugünlere milletimizle birlikte geldik. Laf değil, iş ürettik. Ülkemiz, istikbalimiz, daha güzel, daha güçlü, daha istikrarlı Türkiye için 31 Mart'ta siz değerli hemşehrilerimizin bir kez daha güçlü bir desteğini bekliyoruz" dedi.

Laf değil, iş ürettik

23 Mart 2019 08:22
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim Çalışmalarına Atakum ve İlkadım İlçelerinde sürdürdü. İlçelerde esnaf ziyareti yaparak hemşehrileri ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, düzenlenen açık hava toplantılarında ise vatandaşlara seslendi. HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin açıklamalarını hatırlatan Milletvekili Köktaş, "Ne diyor Temelli, "Ankara da Mansur Yavaş da bilecek ki seçilmişse HDP oylarıyla seçilmiştir. İstanbul da Ekrem İmamoğlu seçilmişse bilecek ki HDP'nin oylarıyla seçilmiştir." Bu iki partiden kimse çıkıp demiyor ki bizim HDP'nin oylarına ihtiyacımız yok. Milletimiz bu kirli ittifakları çok iyi görüyor inşalah 31 Mart’ta sandıkta cevabını verecektir" dedi.

HiÇ YALNIZ BIRAKMADINIZ

Türkiye'nin önünde 31 Mart imtihanı olduğunu anımsatan Milletvekili Köktaş, "AK Parti'yi aziz milletimiz kurdu, tabelasını milletimiz astı, bugünlere milletimizle birlikte geldik. 17 senedir büyük ve güçlü Türkiye yolunda bizi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ve onun hizmet kadrolarını hiç yalnız bırakmadınız. Bizler de milletimizin desteğiyle Samsun'da önemli çalışmalara imza attık.

LAF DEĞiL, iŞ YAPTIK

Hayal dahi edilemeyen pek çok projeyi, pek çok yatırımı gerçeğe dönüştürdük. Laf değil, iş yaptık. Oynanan oyunlara, darbe girişimlerine, muhalefetin engellemelerine karşısında yılmadık, yıkılmadık, milletimize ve ülkemize hizmet aşkımızdan bir an olsun taviz vermedik. 79 senede yapılanlardan kat be kat fazlasını sadece 17 yılda hayata geçirdik. Yasakları kaldırdık, Türkiye'yi demokraside, milli irade hakimiyetinde bir üst lige çıkarttık. Ekonomide ülkemize tarihin en büyük kalkınma hamlesini yaşattık.

SON ViRAJ

Şimdi önümüzde dönmemiz gereken son bir viraj daha var. Ülkemizin 2023 hedefleri yolunda, aşmamız gereken son bir viraj. Bunu bugüne kadar olduğu gibi hep beraber güç birliği yaparak bu süreci de başarıyla atlamamız gerekiyor. Ülkemiz, istikbalimiz, daha güzel, daha güçlü, daha istikrarlı Türkiye için siz değerli hemşehrilerimizin bir kez daha desteğini bekliyoruz.  31 Mart seçimlerinin milletimize ve demokrasimize hayırlı olmasını, Samsun ile tüm Türkiye için barışa ve huzura vesile olmasını diliyorum. " diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...