Samsun

Lokmayı Paylaşmak, Lokmayı Yemekten Daha Lezzetlidir

Samsun’un İlkadım ilçesindeki Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Hülya Şen,"Anaokulu olarak çocuklarımıza okul öncesi eğitimin gerektirdiği programı uygulamanın yanı sıra milli, manevi değerlerimizi de benimsetmeye özen göstermekteyiz"dedi.

Lokmayı Paylaşmak, Lokmayı Yemekten Daha Lezzetlidir

9 Kasım 2019 06:52
-A

+A

Mevlit Kandili nedeni ile bir dizi ziyaretlerde bulunduklarının altını çizen Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Hülya Şen,” İlk önce İlkadım Kaymakamı Sayın İbrahim Keklik ve ardından İlkadım İlçe Milli Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Akmeşe ile İlçe Milli Şube Müdürlerimizden Sayın Mevlüt Seyhan, Sayın  Uğur Menekşe, Sayın Selim Kurtoğlu’nun yanı sıra İlçe Milli Eğitim personelini makamlarında ziyaret ettik"dedi.
 
‘ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ’
Paylaşmayı ilke haline getirdiklerini anımsatan Anaokulu Müdürü Hülya Şen,"Mevlit Kandili olması münasebetiyle okulumuzda el emeği hazırlanan kandil simitlerimizi İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki amir ve personellerimizle,  velilerimizle paylaşarak, lokmayı paylaşmanın tadını, manevi hazzını lokmayı yemekten daha lezzetli olduğunu çocuklarımızda yaşasın ve tecrübe etsin istedik. Onlar çocuklarımız Geleceğimizin umut çiçekleri İstedik ki bu çiçekler en iyi ve en kaliteli şekilde yeşersin"diye konuştu. Köksal ÖNER
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU