Samsun

LÖSEV ‘den kalıcı çözümler

LÖSEV, 21 yıldır tüm Türkiye’de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürmeye ve kalıcı çözümler yaratmaya devam ediyor.

 LÖSEV ‘den kalıcı çözümler

9 Kasım 2019 06:58
-A

+A

Bu gün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi - kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık - eğitim hizmetlerinin yanı sıra %90 ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunmayı dur durak bilmeden sürdürüyor.
 
Tedavi süresince ve sonrasında hasta ve ailelerini yalnız bırakmayan LÖSEV, lösemili çocukların anneleri için de 2000 yılında Anne Meslek Atölyeleri Projesini hayata geçirdi. Bu proje ile hastalıkta en çok yıpranan yüzlerce anneye umut oldu. Sadece bununla da kalmayan proje geçen 19 yıl içinde binlerce çocuğu hayata bağlayan İyilik Dolu bir markaya dönüştü.
 
Lösemili Çocuklardan Samsunlulara Önemli Davet
 
1998 yılında Ankara Merkezli olarak kurulan vakıf  8. Ofisini Samsun’da açıyor. Lösemili ve Onko çocuklarımızı yaşatmak amacıyla çıkılan yolda “LÖSEV SAMSUN Ofisi” ile çocuklarımızın annelerinin hünerli ellerinden doğan marka ‘”LSV Dükkan” Samsun Mağazası açılışı bugün yapılacak.
LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER’in katılacağı ve gönüllüler, hayırseverler, bağışçılar, Samsun Protokolü ve basının yer alacağı coşkulu açılış törenine lösemili çocuklar tüm Samsun halkını destek olmaya davet ediyor
 
Açılış Programı;
09.Kasım.2019 Cumartesi
·       10.30 Cumhuriyet Meydanı başlangıçlı kortej,
·       12.00 Açılış Töreni ve Gösteriler,
·       12.50 Kurdele Kesimi ve Kokteyl,
Adres; İstasyon Mah. Saadet Cad. No:108/7 İlkadım /SAMSUN  Haber Merkezi
 
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU