Samsun

LÖSEV’den Samsun’a içi iyilik dolu esşiz bir hediye

LÖSEV, 21 yıldır tüm Türkiye’de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürmeye ve kalıcı çözümler yaratmaya devam ediyor

LÖSEV’den Samsun’a içi  iyilik dolu esşiz bir hediye

9 Ocak 2020 06:45
-A

+A

Bu gün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi - kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık - eğitim hizmetlerinin yanı sıra %90 ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunmayı dur durak bilmeden sürdürüyor.
Tedavi süresince ve sonrasında hasta ve ailelerini yalnız bırakmayan LÖSEV, lösemili çocukların anneleri için 2000 yılında Anne Meslek Atölyeleri Projesini hayata geçirdi. Bu proje ile hastalıkta en çok yıpranan yüzlerce anneye umut oldu. Sadece bununla da kalmayan proje geçen 21 yıl içinde binlerce çocuğu hayata bağlayan İyilik Dolu bir LSV Dükkan markasına dönüştü.
LÖSEMiLi ÇOCUKLARDAN SAMSUNLULARA ÖNEMLi DAVET
Annelerin umut ve çare dolu ellerinde paha biçilmez birer esere dönüşen birbirinden farklı yüzlerce el emeği, göz nuru ürün  LSV Dükkan Samsun Mağazası’nda Samsunlular ile buluştu.
Tek tek elde işlenen bez bebekler, çantalar, kırlentler ve yazmaların yanı sıra en doğal ürünlerle anne mutfağından çıkan salçalardan reçellere, çikolatadan tarhanalara yüzlerce ürün çocukları hayata bağlamak için Samsun Halkını bekliyor.
Adres; İstasyon Mah. Saadet Cad. No:108/7 İlkadım /SAMSUN  
Tel: 0 362 230 06 60   Haber Merkezi
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU