Yazar

hk@gazetearena.com

410 makale bulunmakatadır

ASIL OLAN

06:08 - 14 Ocak 2020

+A

-A

Samsun’da önemli, güzel çalışmalar yapılıyor, büyük başarılara imza atılıyor.  Samsun’da yaplan çalışmaları, hizmetleri takip ediyoruz. Gelişmeler, olumlu yansıyor.          
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  önceki gün Vezirköprü ilçesini ziyaretinde ‘Bizim için asıl olan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet etmektir’ dedi.
Çok doğru ve iddialı söz…
Samsun’un en yakın ilçesinden en uzak ilçesine kadar eşit hizmet götürme gayretinde olduklarını söyleyen Başkan Demir, yaptıkları yatırımlara dikkati çekerek, turizm potansiyeline işaret etti ve turizmi cazip hale getirmeyi amaçladıklarına vurgu yaptı.
******
 “Biz şehrimizin her köşesine hizmet götürüyoruz. İnsana hizmeti Hakk’a hizmet olarak görüyoruz. Bu bakımdan hizmetlerin sağlıklı yürümesi açısından bu toplantı çok faydalı oldu. Özellikle küçük sanayi sitesi ve yeni kurulacak olan sanayi alanlarıyla ilgili, hangi statüde oluşturacağız, hangi alanları kullanacağız bunları değerlendirme imkanı bulduk” diyen Başkan Demir, ilçeleriyle büyüyen bir Samsun hedeflediklerini belirterek, Samsun’da 5 yıl içinde alt yapı, yol ve içme suyu konularında çalışmaları tamamlamayı planladıklarını söyledi.
******
Ve Vezirköprü’de sorunlara değinerek “Dönemin sonuna geldiğimizde Vezirköprü’de yol noktasında vatandaşlarımızın tüm talepleri büyük oranda karşılanmış olacak. Havza – Vezirköprü yolu ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Vezirköprü’ye su arıtma tesisi ve yeni su kaynağı yapılması ile ilgili çalışmaları SASKİ ile sürdürüyoruz. Köklü bir şekilde bu problemi çözeceğiz. 
******
Vezirköprü’de sanayi yatırımı yapmak isteyenlere biz sanayi yeri kurulmadan da arsa temin etme noktasında yatırımcının yanındayız. Bizim için asıl olan şehrimize ve bu şehrin insanına hizmet. Bu bakımdan tüm ilçelerimizde her alanda yatırımlarımız hızla devam ediyor. Yaptığımız çalışmaların, verdiğimiz emeklerin meyvesini önümüzdeki yıllarda hep birlikte toplayacağız. İnşallah ilçeleri ile birlikte kalkınan ve büyüyen bir Samsun oluşturacağız” şeklinde konuşarak, kararlılığını ortaya koydu.
Bu gelişmeler, Samsun’u geleceği adına bizleri sevindiriyor tabii ki…
Asıl olan; Samsun’a, Samsunlulara hizmet etmek…
Bu önemli çalışmaların takipçisiyiz.
Başkan Demir’e çalışmalarında başarılar diliyorum.
******
Herkese hayırlı, huzurlu, mutlu günler diliyorum.
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU