Yazar

hk@gazetearena.com

412 makale bulunmakatadır

BASININ ÖNEMİ-BASININ GÜCÜ

06:46 - 24 Şubat 2020

+A

-A

Her zaman her platformda, her yerde basının önemine vurgu yapıyoruz. Basınsız olmayacağını, basına kızanlarda iyi bilir. Basın, bir değerdir.
Basınla birlikte hareket etmek, birlikte başarmak, elbette bölgenin gelişimi için çok önemlidir.
*****
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, basınla ilgili olarak " Samsun için birlikte hareket etmeliyiz. Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur" dedi.
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti  yöneticileriyle  kahvaltılı  programda bir araya gelen Başkan Demir “İl başkanlığım, uzun yıllar süren milletvekilliğim ve bakanlık yaptığım süre boyunca daima siz değerli basın mensuplarıyla yakın ilişki içerisinde oldum.
Basının önemine, gücüne daima inandım. Doğru, tarafsız, özgür bir basın ortamının bulunduğu ilin, bölgenin, ülkenin gelişimine katkı sağladığını bizzat tecrübe edinerek gördüm.
Günümüzde basın, hız kesmeyen teknolojik yeniliklere de ayak uydurarak, halen halkın sesi, gözü, kulağı olmaya devam ediyor. Basın yayın organlarının bu önemli ve ağır misyona bugün de sahip olduğuna inanıyorum" dedi.
******
Basının önemine, basının gücüne inanmak…
Hedef, Samsunlulara hizmet ise Samsun'a en ufak bir katkı sağlayacak herkese, her kesime, her bileşime açık olduğunu belirtiyor Başkan  Demir…
Bunlar çok önemli tesbitler…
"5 yılın sonunda halkımıza hizmet edebilmiş olmanın mutluluğu içerisinde olmayı arzu ediyoruz. Basınımızın siz değerli temsilcileri ve diğer tüm çalışanlarıyla karşılıklı iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz.
 Samsunumuza bir değer katacaksak, bu çok çalışmayla ve birlikte hareket etmeyle olur" diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Mustafa Demir’in, bu sözleri basının önemini, olmazsa olmaz bir değer olduğunu gösteriyor.
Sayın Demir’e bu sözlerinden dolayı teşekkür ederken,  tüm basın camiasına çalışmalarında başarılar diliyorum.
*******
Herkese hayırlı, huzurlu, mutlu günler diliyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU