Yazar

hk@gazetearena.com

238 makale bulunmakatadır

DİKKATE ALINMASI DİLEĞİYLE!…

06:53 - 19 Ağustos 2019

+A

-A

Çevremizde yapılan çalışmaları görünce sevincimiz ve bölgemizin gelişimi adına umudumuz artıyor. Çarşamba’nın sembolü olarak yumurta topuk ayakkabı ve sekiz köşe kasket heykeli yapılması için Çarşamba Kunduracılar Odası’nın yoğun talebi vardı. Bizde bunu sık sık haber yaptık, köşe yazılarımızda gündeme getirdik.
Sağolsun Çarşamba Belediye Başkanı sayın Halit Doğan bu taleplere kayıtsız kalmadı ve Çarşamba’nın merkezi’nde Zübeyde Hanım Meydanı’nda- Emirgan Parkı önüne ‘Yumurta Topuk Ayakkabı ve Sekiz köşe kasket heykeli ‘ yaptırdı. 
Sayın Başkan’a teşekkür ediyoruz.
******
Çarşamba Kunduracılar Odası Başkanı Osman Aydın, bunun yeterli olmadığını, Çarşamba’dan gelip geçenlerin bu sembolü görmeleri için karayolunda Çarşamba’ya girişlerde ‘Yumurta topuk ayakkabı ve sekiz köşe kasket’in, ya resimlerinin ve maketinin koyulması ya da heykelcikler koyulması gerektiğini savunuyor.
Dikkate alınması dileğiyle!…
*******
Mamafih; Çarşamba Belediye Başkanı Sayın Halit Doğan, Belediye Başkanı seçilmeden önce seçim çalışmalarında, birtakım vaatlerde bulunmuştu.
Bu vaatleri arasında en önemlileri olan; Mahalle muhtarlarına çalışabilecekleri birer ofis merkezi  yaptıracağı, tahsis edeceği taahhüdü vardı.
Şimdi gördüğüm kadarıyla, muhtarlar beklenti içerisinde… Ancak bu yönde bir çalışma yok…
Henüz bu taahhüt yerine getirilmiş değil…
Sayın Başkan’ın ‘Yumurta topuk ve kasket’ heykeli konusunda gösterdiği hassasiyeti,  bu konuda da göstereceğine inanıyorum.
Muhtarlar için taahhüt edilen ofis merkezleri ne zaman yapılır?
Onu  hep birlikte göreceğiz elbette…
Gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz.
Hayırlısı olmasını diliyorum.
*****
Herkese hayırlı, huzurlu, mutlu, sağlıklı, başarılı, bereketli, müreffeh günler diliyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...