Yazar

serdaroktav@gmail.com

1001 makale bulunmakatadır

SİYASİ PARTİLERDE KONGRELER BAŞLIYOR

06:29 - 11 Aralık 2019

+A

-A

Siyasi partilerde kongre heyecanı başladı. CHP’nin kongre çalışmaları devam ediyor. Diğer partilerde de heyecan sürüyor. Mamafih, Çarşamba’da da büyük heyecan var.   15 Aralık 2019 Pazar günü CHP Çarşamba İlçe Teşkilatı’nın kongresi gerçekleştirilecek… Şimdilik bu kongrede iki aday başkanlık için yarışıyor. Mevcut başkan İlhan Yürükçü ile bir önceki dönem ilçe başkanı Süleyman Bilici… Hangisi İlçe Başkanı seçilir? Yürükçü ile devam mı edilir yoksa Bilici mi seçilir? Yoksa üçüncü bir aday çıkar mı? Elbette onu da kongre günü göreceğiz.
*******
                                 AK PARTİ’DE  KONGRE ÇALIŞMALARI HIZLANDI
Bu minvalde AKParti Çarşamba İlçe Teşkilatı’nda da kongre heyecanı başladı. Kongre için start verildi ve delege seçimleri yapılması için çalışmalar başlatıldı. 
Elbette delege seçimleri için partinin tüm üyelerinin davet edilmesi lazım.
AK Parti’de gerçekleştirilecek olan Çarşamba İlçe  kongresinde, ne olur? Görünen o ki, mevcut başkan Taner Özden ve ekibi tek liste gibi…
Başkanlık için ikinci bir aday çıkar mı? Çıkarsa şansı olur mu? Onu da önümüzdeki süreçte göreceğiz hep birlikte!...   
******
                                     MHP’NİN DURUMU
Çarşamba’da siyasi partilerde kongre heyecanı sürerken, MHP’de durum ne? MHP’de ilçe kongresi olacak mı? Mevcut yönetimin çalışmadığından yakınarak, rahatsızlıklarını dile getiriyor çoğunlukla partililer… Çarşamba’da MHP’nin toparlanması gerektiğine vurgu yapıyorlar ve MHP’yi toparlayacak kişinin de deneyimli siyasetçi-MHP  Büyükşehir Belediye Meclisi eski Üyesi Ecz. İbrahim Sezgin olduğunu savunuyorlar. 
*******
                                        İYİ PARTİ’NİN ÇALIŞMALARI
Kongre heyecanı İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’nda da var. Kongre hazırlıklarına başlayan İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı, güvenilir-vizyonlu siyaset anlayışıyla siyaset arenasında çalışmalarını sürdürüyor. İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı ve ekibi, başarılı bir performans sergiliyorlar. İYİ Parti’de kongre startı verildikten sonra başka adaylar çıkar mı?  Kongre süreci başlasın bakalım, onu da hep birlikte göreceğiz elbette…
Velhasıl, siyasi partileri kongre heyecanı sardı. Hayırlısı olmasını diliyorum.
******
Herkese hayırlı, huzurlu, mutlu, sağlıklı, başarılı, bereketli, müreffeh günler diliyorum.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU