Yazar

hk@gazetearena.com

487 makale bulunmakatadır

SÖYLEMLER GÜZEL AMA…

06:51 - 17 Ocak 2020

+A

-A

Son günlerde yatırımlar çok konuşulmaya başlandı. Yeni yatırımlar, istihdam alanları, projeler konuşuluyor ama yatırımlarla ilgili kaydadeğer bir gelişme yok…
Yatırımlar gündeme getiriliyor, nedense sonradan unutuluyor. Samsun, bunca büyük potansiyele sahipken, proje zengini iken, söz verilmesine rağmen  yatırımlarda fakir kalıyor.
Nedendir acaba?
Yeni yatırımlar, Samsun’a kazandıracak ama…
******
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ”Örnek gösterilecek birliktelikle şehrimiz için vargücümüzle çalışıyoruz. İktidara gelişimizden bugüne, şehrimize çok sayıda yatırım kazandırdık. Bundan sonraki süreçte de azimle, özveriyle çalışmaya devam edip Samsun'u her alanda çok daha iyi noktaya taşımanın gayreti içerisindeyiz.
*****
Şehrimizin çehresini değiştirmek için ortak akılla hareket edip, koordinasyon içerisinde çalışarak istişare yapıyoruz. Samsun'a hizmet konusunda seferberliğimiz ve kararlılığımız iktidar oluşumuzdan bu yana hep en üst seviyede oldu. Milletimize hizmet konusunda sınırımız asla olmadı. Samsun'un geleceği için herkes taşın altına elini koydu.
******
 Yeni Organize Sanayi Bölgesi'nin şehrimize katkısı çok büyük olacaktır. Bu çalışmayı çok önemsiyoruz. Şehrin üretimine, istihdamına ve ihracatına katkı sağlayacak bir Organize Sanayi Bölgesi olup, talepler oluşmaya başladı. Biz hızlı hareket edip projelerin hayata geçirilmesi noktasında kararlıyız. Bu konuda Ankara'da görüşmelerimiz oldu.
******
Yatırımlar tamamlandığında şehrimizde özellikle istihdam alanları çok genişleyecek. Lider şehir Samsunun yıldızı parlamaya devam edecek. Yeni yatırımlarla Samsun kazanacak" diyor.
‘Tamamlanması beklenen yatırımların hayata geçirilmesini bekliyoruz’ diyor vatandaşlar…
İstihdam sağlayacak yatırımlar nerede?
Söylemler güzel ama hayata geçirilmiş olmalı…
Etkiler tepkileri getirir. Yatırım söylemleri heyecanlandırıyor. Hayırlı olmasını diliyorum.
******
Herkese hayırlı Cumalar diliyorum.
Herkese hayırlı, huzurlu, mutlu günler diliyorum.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU