Ekonomi

Mali Müşavirler muhasebe haftasını kutladı

1-8 Mart Muhasebe Haftası Kutlamaları her yıl olduğu gibi bu yıl da Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar, Yönetim Kurulu üyeleri ve Oda Kurullarında bulunan üyeler ile birlikte Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak basta olmak üzere Samsun da bulunan Kurumların Başkan, Müdür ve Yöneticilerini ziyaret ettiler

Mali Müşavirler muhasebe haftasını kutladı

13 Mart 2019 09:14
-A

+A

Samsun Vergi Dairesi Başkanı Sayın Zeki Yumbul’u, Çalışma ve  İş Kurumu İl Müdürü Haşim Meldan’ı, Samsun Defterdarı Hanifi Eraslan’ı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nı, Ticaret Borsası Başkanlığı’nı 19 Mayıs Üniversitesi Rektörünü makamlarında ziyaret ederek Haftanın öneminden ve süregelen bürokratik sorunlardan bahsetti.
Terme, Çarşamba, Bafra ve Havza ilçelerinde çevre ilçelerde bulunan meslek mensupları ile birlik beraberlik ve dayanışma amaçlı yemekli toplantılar düzenleyerek bir araya gelen Başkan Hayrul Kayar ve Oda Kurul üyeleri meslek camiasında son günlerde yaşanan kayıplar nedeniyle her yıl coşkuyla kutlanan bu anlamlı haftanın bu yıl buruk geçtiğini ifade etti.
Kurum ziyaretleri, ilçe gezilerinin yanı sıra Oda Hizmet binasında meslek mensuplarının katılımı ile  Oda Danışma Meclisi’nin 2016-2019 Dönemi son toplantısı da hafta kutlamaları  kapsamında yapıldı. Ayrıca  Ruhsat almaya hak kazanan yeni  meslek mensuplarına da ruhsatları törenle verildi.
8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla hafta kapanışını Kadın meslek mensuplarına yönelik geleneksel hale gelen kutlama kokteyli ile tamamlayan Samsun Serbest Muhasebeci  Mali Müşavirler Odası Yönetimi katılan bayanları güllerle karşıladılar.
Kokteyl de konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hayrul Kayar;  ‘buruk geçirdiğimiz Muhasebe Haftamızda  yaşanan üzücü kayıplarımızı rahmet ile anarak, Camiamıza başsağlığı diliyorum, en değerli varlığımız kadınlarımızın bu özel gününü kutluyorum, böyle özel ve anlamlı  bir günde bir nebze de olsa kokteylimiz haftamızın anlam ve önemine değer katacaktır ’dedi.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...