Ekonomi

Mali Müşavirler Odasından Toplantı

T.C. Kamu Gözetimi Muhasebe Standartları Kurumu Yetkilileri Tarafından Örnekleri İle Bağımsız Denetim Süreci Konulu Eğitim ve Bilgilendirme Bölge Toplantısı, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda gerçekleşti.

Mali Müşavirler Odasından Toplantı

9 Kasım 2019 06:29
-A

+A

Açılış konuşmalarını Samsun SMMMO Başkanı Dilaver ÖĞÜTCÜ ve Kamu Gözetimi Kurumu Gözetim Daire Başkanı Murat ESKİN’in yaptığı toplantıya Bölge Odalarından ve Samsun'dan çok sayıda Bağımsız Denetçi ve  Mali Müşavir  Meslek Mensubu katıldı.
 
Oda Başkanı Dilaver ÖĞÜTCÜ  yaptığı açış konuşmasında Bağımsız Denetim ile ilgili aksaklıkları dile getirerek bir an önce çözüme kavuşması gerektiğini belirtti. Ayrıca güncel meslek mevzuatı hakkında bilgilendirme yaptı.
 
Kamu Gözetimi Kurumu Gözetim Dairesi Başkanı Murat ESKİN  ise konuşmasında Oda Başkanı’nın dile getirdiği hususlar konusunda çalışma yaptıklarını ve yapacaklarını belirterek katılımdan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
 
Açılış konuşmalarının ardından  Kamu Gözetimi Kurumu Uzmanları, Selami KARABULUT  ve  Emre ŞENTÜRK    Örnekleri İle Bağımsız Denetim Süreci  ilgili sunum yaptılar. Soru cevaplar ile toplantı sona erdi.
 
Toplantıda Kamu Gözetim Kurumu Gözetim Daire Başkanı ve Uzmanlarına Toplantı Anısına Plaket takdim edildi. Haber Merkezi
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...