Memur-Sen Kadın Komisyonundan Bem-Bir-Sen’e ziyaret

Ekonomi 3 Ekim 2022 06:23
Videoyu Aç Memur-Sen Kadın Komisyonundan Bem-Bir-Sen’e ziyaret
A
a

Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı ve üyeleri Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesini ziyaret etti

Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Songül Kıyak ve komisyon üyeleri Bem-Bir-Sen Samsun Şubesini ziyaret ederek İl Başkanı Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen Samsun Kadın Kolları Başkanı Yasemin Başer ile görüşerek sendikal faaliyetler hakkında istişarelerde bulundular.
Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Songül Kıyak, “Sendikalı kadınlar olarak mücadelemizin geçmişinde nasıl bulunduysak, bugün de sendikacı kadınlar olarak teşkilatlanmalarımızda etkin olarak yer almamız gerektiğine inanıyoruz. Komisyonumuzda yer alan kardeşlerimizin geleceğe iz bırakan sendikacı kadınlar olması en temel hedefimizdir” dedi.
Bem-Bir-Sen Samsun İl Başkanı Savaş Gayretli ise Memur Sen çatısı altında kadın komisyonları ile birlikte çalışmaktan onur duyduğunu belirterek, “Saha vermiş olduğumuz mücadelede bayanlarımızın bizlerin yanında olması bizlere her zaman güç verdi. Bem Bir Sen olarak Kadın Kollarımızın faaliyetlerinde her zaman yanlarındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Songül Kıyak ve değerli misafirlerimize ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim” dedi.
Bem-Bir-Sen Samsun İl Başkanı Savaş Gayretli ziyaretin sonunda Memur-Sen Kadın Komisyon Başkanı Songül Kıyak’a ziyaretin anısında Samsunspor Forması hediye etti. Tuba KURUL
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR