Samsun

MEMUR-SEN köklü bir sendika!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, MEMUR-SEN Genel Merkezini ziyaret ederek MEMUR SEN Genel Başkanı Ali Yalçın ile bir süre sohbet etti

MEMUR-SEN köklü bir sendika!

17 Ağustos 2020 06:57
-A

+A

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in MEMUR SEN ziyaretine BEM BİR SEN Genel Başkan yardımcıları Ahmet Selim Kadıoğlu ve Nurettin Sever de eşlik etti. Ziyaretleri dolayısıyla Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşekkürler eden MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın, Memurların hakları ve sendikal çalışmalar noktasında yapılan görüşmelerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  
MEMUR SEN KÖKLÜ BİR SENDİKA
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyete misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek MEMUR SEN’in köklü bir sendika olduğunu ve Samsun’da MEMUR SEN’in liyakatli ellerde her iş kolunda temsil edildiğini görmekten memnuniyet duyduklarını kaydetti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile MEMUR SSEN Genel Başkanı Ali Yalçın’ın karşılıklı hediye takdimlerinin ardından heyet BEM-BİR-SEN Genel Merkezini geçti.
GÖRÜŞMELER ÇOK OLUMLU GEÇTİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i BEM BİR SEN’de Genel Başkan Yardımcıları Nurettin Sever ve Ahmet Selim Kadıoğlu misafir etti. Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan Memurlarımızın hakları hususunda gerçekleşen görüşmeden duydukları memnuniyeti ifade eden BEM BİR SEN Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ziyaretlerinden dolayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşekkürlerini iletti.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise BEM BİR Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’e çalışmalarında başarılar dileklerini iletti.
Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU