Ekonomi

Metro Turizm’den ekonomik saldırılara karşı anlamlı kampanya

Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk, 14 Ağustos tarihinden itibaren 500 dolar bozduran vatandaşlara Metro Turizm’den otobüs bileti hediye ediyor

Metro Turizm’den ekonomik  saldırılara karşı anlamlı kampanya

15 Ağustos 2018 14:02
-A

+A

Türkiye’ye yapılan ekonomik saldırılar kapsamında devletin yanında olmanın önemine değinen Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk, bir kampanya başlatarak, 14 Ağustos tarihinden itibaren 500 Dolar bozdurarak, dekontunu Metro Turizm yetkililerine ileten vatandaşlara bedava otobüs bileti veriyor. Bu kampanya ile amaçlarının, ülkemizin son günlerde uğradığı emperyalist saldırılar karşısında boyun eğmeyeceklerini göstermek olduğunun altını çizen Öztürk, T.C Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduklarını ve bu meseleyi vatan savunması olarak kabul ederek, elini taşın altına koyan tüm şirketler gibi ayakta duracaklarını belirtti.
BU SAVAŞI BiZ KAZANACAĞIZ
Kampanyanın amacının otobüs biletinden ziyade devletin yanında saf tuttuklarını göstermek olduğunu söyleyen Galip Öztürk, “Ülkemizin bekası kazanacağımız paralardan çok daha önemli. Esenliğimizi sağlayamadıktan sonra ticaretin de bir anlamı yoktur. Gerekirse tüm yolcularımızı ülkenin geleceği adına bedava taşırız. Ne şartlar altında olursa olsun taşın altına elimizi koymaktan çekinmeyeceğiz. Bu savaşı biz kazanacağız, bu ülke kazanacak” dedi.
Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, detaylara www.metroturizm.com internet adresinden ulaşabilirler. 

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...