Samsun

MHP’ye sevgi seli

Canik ilçesinde Yayla Kaman Şenliği’ne ve güreş müsabakalarını izleyen MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne vatandaşlar tarafından sevgi seli yaşatıldı

MHP’ye sevgi seli

18 Haziran 2018 17:38
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Canik ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.  MHP İl Başkan Yardımcıları Durmuş Akyün, Ferhat Öztürk, İbrahim Aksu, Alparslan Kaya, MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve Canik ilçe teşkilatı ile birlikte Gökçepınar Kaman Yayla Şenlikleri’ne katılan Okan, hemşehrileriyle horon oynadı. Cumhur İttifakı'nın milli bekanın teminatı olduğunu vurgulayan Erdem Okan, “24 Haziran'da hayata geçecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile hükümet ve meclis daha güçlü hale gelecek. 15 Temmuz gibi hain darbe girişimlerine teşebbüs bile ettirilmeden önleyecek bir istikrarı kazanacak.” Dedi. Yayla Mahallesi’ndeki Geleneksel Güreş Şenliği’nde yağış altında büyük mücadele sergileyen pehlivanları izleyen Erdem Okan, Cumhur İttifakı'nın gerekliliğini anlattığı sırada vatandaşlar tarafından sevgi seline gördü.
SORUNLARI MHP ÇÖZER
Erdem Okan, Yayla ve Başalan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, sıkıntılarını dinledi. Canik ilçesinin geçmişte köy statüsünde bulunan mahallelerinin sorunlarını bildiklerini ifade eden MHP Samsun milletvekili adayı Okan, “Ülkemizdeki ve yereldeki problemleri çözecek potansiyele sahip kadrolar, Milliyetçi Hareket Partisi’nde mevcut. Hemşehrilerimiz mecliste sayısal olarak güçlü bir MHP’yi teveccüh ederse, sıkıntıların hızlı şekilde çözüleceğine taahhüt ediyoruz” diye konuştu. Seçim gezilerinden sonra Yaşar - Fatma Teyyare çiftinin kızı Hilal Teyyare ile Fermude - Yaşar Öçal'ın oğlu İbrahim Öçal'ın Terme Uzungazi Mahallesi'ndeki düğününe katıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Okan, kutsal aile müessesesi ile ilgili tavsiyelerde bulundu. 

 

 

 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...