Samsun

Milletimiz en güçlü desteği sandıkta verecektir

Gerçekleştirdiği yoğun programlarda Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayları için destek isteyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "31 Mart’a MHP ile AK Parti birlikte, omuz omuza, kol kola, tek vücut, tek yürek yürümeye devam ediyor. Milletimiz bu kutlu ittifaka en güçlü desteği sandıkta verecektir" dedi

Milletimiz en güçlü desteği sandıkta verecektir

8 Mart 2019 08:58
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen kurslarda eğitim gören ve Hastanebaşı Mahallesi'nde ikamet eden kadınlarla biraraya gelen Milletvekili Köktaş, Bahçelievler Mahallesi sakinlerini, Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası'nı ziyaret etti. Oda yönetimi ve üyeleri ile sohbet eden Milletvekili Köktaş, ayrıca Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaptı, İlkadım İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde halk buluşmasında kendisinden görüşme talep eden vatandaşları dinledi, iletilen taleplerin takipçisi olacağını söyledi.
Cumhur ittifakı belediye başkan adayları için destek isteyen Milletvekili Köktaş programlarında yaptığı konuşmada; "Cumhur ittifakı olarak 31 Mart seçimi bir beka meselesi olarak görüyoruz. Bir istiklal meselesi olarak görüyoruz. Ve 31 Mart’a MHP ve AK Parti birlikte omuz omuza, kol kola, tek vücut, tek yürek yürümeye devam ediyor. Allah’ın izniyle 31 Mart'tan sonra da devam edecek. Bunun için sizlerden yine güçlü bir destek istiyoruz. Biliyoruz ki sizler hiç bir zaman Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı dualarınızla, oylarınızla yalnız bırakmadınız. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan ve onun ak kadroları sizler için 17 yıldır hizmet yapıyor, yapmaya da devam edecek inşallah. Eski Türkiye'yi sakın aklınızdan çıkarmayın, hastane, ilaç kuyruklarını, okullar açıldığında kitap sıkıntılarını, yolları, okulları. Say say bitmiyor. Siz bunları çok iyi biliyorsunuz. Ülkemizin hangi noktadan hangi noktaya geldiğini çok iyi biliyorsunuz. Onun için siz değerli hemşehrilerim sakın bir yanlışa düşmeyin. Düşerseniz keşke demek fayda etmez.
Bazı programlarımızda bize diyorlar ki. Tamam HDP terörü destekliyor, terörü destekleyen söylemleri var. Niye Partiyi kapatmıyorsunuz diye hemen bir soru soruyorlar.
Burada sakın yanlışa düşmeyin. AK Parti, MHP’nin de desteği ile yapılan anayasa değişikliğiyle parti kapatmanın önü kapatıldı. Şöyle düşünün. Burada bir belediye başkanı bir hata yapıyor. Bir yanlış yapıyor. Kalkıp belediyeyi kapatıyoruz. Bu doğru bir mantık mı, değil. Bu yanlış bir mantık. O zaman ne yapıyoruz. Suçu işleyeni cezalandırıyoruz.
Nasıl? işte teröre bulaşmış belediyelere kayyum atandı. Kayyum atandıktan sonra belediye halkı için hizmet yapmaya başladı.
Çukurlar kapandı, yollar yapıldı. Belediyeler asli görevine döndü. Mardin de, Batman da belediyelere kayyum atandı. Aynı bu şekilde suçu işleyen, teröre destek veren, terörün büyümesine katkı sağlayan, bu milletin paralarını terörlere akıtanlardan ülkemizin savcı ve hakimleri yargı önünde hesap soruyor.
Aynı şekilde şuan da HDP’nin bazı milletvekillerinin, milletvekillikleri düşürüldü. Gittiler yargıda hesap verdiler. Cezalarını çekiyorlar, cezaevindeler. Aman burda yanlışa düşmeyin. Niye Parti kapatılmıyor tuzağına lütfen düşmeyin. Suçun şahsiyelliği, bireyselliği var. Bu dün böyleydi. Bugün de böyle. Yarında hiç değişmeyecek böyle olacak" diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...