Samsun

Milletimize olan inancımız bizi güçlü kılıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Eski Türkiye'den yeni Türkiye'ye geçişte , milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı" dedi

Milletimize olan inancımız bizi güçlü kılıyor

9 Ağustos 2018 12:54
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Türkiye'de yeni bir güçlü dönemin başlaması için yapılan her çalışmanın arkasında millete olan büyük güven ve inancın olduğu söyledi.
Meclisin tatile girmesinin ardından seçim bölgesi Samsun'da çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Mecidiye Çarşısı'nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşların hal  hatırını soran Yılmaz, işyerlerine uğrayarak çaylarını içti,  sorunlarını dinledi.
Programında açıklamalarda bulunan milletvekili Yılmaz, kıskaca alınmaya çalışılan, tüm kazanımlarını geride bırakması istenen Türkiye'nin büyük bir mücadele verdiğine dikkat çekti.
KAZANIMLARI ORTADAN KALDIRMAK iSTiYORLAR
"Refah dolu günlerin gelmesi için herkesin el ele vermesi gerekli" diyen Yılmaz, "Bizler büyük güçlü Türkiye hedeflerini ortaya koydukça birileri var gücüyle üzerimize geliyor.  Ekonomimizi sarsmaya çalışıyorlar, halkta soru işaretleri oluşturarak iktidarı daha doğrusu ortaya konulan hedefleri kazanımları bitirmek istiyorlar.  Biz bir olduğumuz sürece bunu kesinlikle başaramayacaklar" diye konuştu.
BiZiM iÇiN ÖNEMLi OLAN ÜLKEMiZiN VE MiLLETiMiZiN NEYE iHTiYACI OLDUĞUDUR
Özellikle son 5 yıl içerisinde büyük saldırıların gerçekleştiğini hatırlatan Yılmaz, "Bizim için önemli olan ülkemizin ve milletimizin neye ihtiyacı olduğudur. Bu çizginin dışına hiç çıkmadık çıkmayacağız, önceliklerimiz belli. Siyasi, ekonomik özgürlün, güvenliğin sağlanması için halkımızın desteğiyle büyük mücadeleler verildi.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadroları bu yükü üstlendi. Çünkü halkımızın büyük güveni vardı. Allah'a şükürler olsun ki, büyük mesafeler alındı eski Türkiye kabuğunu kırdı. Şimdi tüm bu kazanımları saldırılara rağmen korumak, geleceğe taşımak zorundayız. Bu mücadelede kazanan Türkiye olacak. Hep milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı, kılmaya da devam edecek" şeklinde konuştu.   
 

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...