Samsun

Milletvekili Yaşar’dan Çarşamba’ya ziyaret

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu

Milletvekili Yaşar’dan Çarşamba’ya ziyaret

12 Ağustos 2020 06:31
-A

+A

Samsun’da ilçe ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Çarşamba’da İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, İYİ Parti Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Filiz Karabaş ve İYİ Parti Çarşamba İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Yaşar, partililerle sohbet etti, görüş alışverişinde bulundu. Bir süre önce gerçekleştirilen İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’nın 2. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden ilçe Başkanlığı’na seçilen Turhan Yazıcı ile seçilen Yönetim Kurulu Üyelerini işlerinin yoğunluğu nedeniyle ziyaret edemediğini ve bu çerçevede Çarşamba’ya ziyaret gerçekleştirdiğini belirterek, yeni seçilen İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Yazıcı ile Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı’nın başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Başkanı Turhan Yazıcı’ya bir plaket takdim etti ve başarılar diledi. Fındık konusunda görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Yaşar, fındık üreticisinin mağdur edilmemesi gerektiğine işaret ederek, şeker pancarı üretimi konusunda da imkanların sağlanması gerektiğini vurguladı.
Bir çiftçiyi grup toplantısında konuşturacağız
İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek “Milletvekilimiz sayın Bedri Yaşar, 2.olağan genel kurulumuzdan sonra ilçe teşkilatımızı ziyaret etmek istemişti ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle ziyaret edememişti. Olağan Genel Kurullarını gerçekleştiren tüm ilçeleri ziyaret eden sayın Yaşar, ilçe teşkilatımızı da ziyaret ederek, bizleri çalışmalarımızdan dolayı tebrik etti ve bir plaket takdim etti. Kendisine İYİ Parti Çarşamba İlçe Teşkilatı olarak teşekkür ediyoruz, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Samsun’un sorunlarını TBMM’ne taşıyan milletvekilimiz Bedri Yaşar, tatilde olan TBMM açıldıktan sonra İYİ Parti Grup toplantısında, üreticinin, tarımda yaşanan sorunları dile getirmek üzere Çarşambalı bir çiftçinin halk kürsünden konuşturulacağı sözünü verdi. Bu konuda kendisine tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” diye konuştu. Önceki gün gerçekleştirilen  İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı’nın Olağan Genel Kurulu ile ilgşli olarak da değerlendirmelerde bulunan Başkan Yazıcı “Çok iyi bir Genel Kurul süreci geçirdik. Genel kurulda il başkanlığı için 5 aday yarıştı ve sayın Hasan Aksoy, il başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyor başarılar diliyoruz. İYİ Parti olarak hep birlikte güçlü kadromuzla iktidar yürüyüşümüze devam ediyoruz. Türkiye, zor bir dönemden geçiyor. İYİ Parti iktidar olmaya, Türkiye’nin sorunlarını çözüme kavuşturmaya taliptir. İYİ Parti olarak, vatandaşlarımızın teveccühüyle iktidara gelerek vatandaşlarımızla birlikte sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız. Allah, yar ve yardımcımız olsun” dedi.    
Serdar OKTAV
              
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU