Ekonomi

MMO’da ‘Isı Pompaları’ semineri

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Isı Pompaları” semineri düzenlendi

MMO’da ‘Isı Pompaları’ semineri

18 Mart 2019 09:26
-A

+A

Seminerde açılış konuşması yapan TTMD Samsun Temsilcisi Cem Gürel “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha eklediklerini, MMO Samsun Şubemiz ile birçok çalışmalar yaptıklarını ve Odamız ile birlikte bu tür etkinliklerin devam edeceğini, “Isı Pompaları” hakkında Mak. Müh. Ekim Utkan Gerek tarafından değerli bilgiler aktarılacağını ve seminerimizin verimli geçmesini dilerim” dedi.
MMO Samsun Şube ve TTMD işbirliği ile düzenlenen seminerde Mak. Müh. Ekim Utkan Gerek “Isı Pompaları, kullanım alanları ve güneş enerjisi teknolojileri” hakkında üyelerimize detaylı bilgi aktarmıştır.
Seminerin ardından TTMD Samsun Temsilcisi Cem GÜREL tarafından Mak. Müh. Ekim Utkan Gerek’e vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür belgesi verilmiştir.
Seminerde ile ilgili basına bilgi veren MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın “Türk Tesisat Mühendisleri Derneği meslek disiplinimizin ihtisaslaşmış bir sivil toplum örgütü olduğu ve Odamızın da kardeş kuruluşu olduğu, MMO Samsun Şube Çalışma Programı gereği üyelerimizin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına eğitim ve seminerler düzenlediklerini, TTMD işbirliği ile seminerlerin devam edeceğini” belirti.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...