Samsun

MMO’dan üyelerine bir hizmet daha

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile Samsun Autoking - RST Otomotiv arasında Üyelerine ve 1.Derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar

MMO’dan üyelerine bir hizmet daha

28 Ocak 2019 14:43
-A

+A

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın ve Samsun Autoking - RST Otomotiv Müdürü Ufuk Dolak tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzaladılar.
İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri ve 1. Derecede yakınlarına ait araçlarının bakım, onarım, boyasız göçük giderme, araç kozmetiği konularında liste fiyatı üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Samsun Autoking - RST Otomotiv ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirlikleri ve ortak çalışmalarının artarak devam edeceğini” söyledi.
Samsun Autoking - RST Otomotiv Müdürü Ufuk Dolak “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile yapılan protokol ile oda üyeleri ve 1. Derece yakınlarının araçlarını Samsun Autoking - RST Otomotiv olarak “güvenilir çözümler” ilkesi ile hizmet vereceklerini” açıkladı.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...