MMO ve Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmet protokolü imzaladı

Türkiye 1 Şubat 2021 06:30
Videoyu Aç MMO ve Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmet protokolü imzaladı
A
a

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında hizmet protokolü imzalandı

 
MMO Samsun Şube Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen protokol kapsamında, MMO üyelerinin ve birinci derece yakınlarının ağız ve diş sağlığı Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin deneyimli hekimlerine emanet edildi.
Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve MMO Samsun Şubesi arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. MMO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte oda üyeleri ve birinci derece yakınları Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmetlerinden faydalanabilecek.
İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İşletme Müdürü Ayşin Şimşekalp, “Ağız ve Diş sağlığı alanında uygulanan en yeni tedavi yöntemlerini Samsun’da vatandaşlarımıza uyguluyoruz. Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine hizmet verecek olmaktan dolayı gururluyuz” dedi.
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile imzaladığımız protokol sebebiyle mutluyuz. Bugüne kadar Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerimize yönelik pek çok alanda çalışma yürüttük ve imzalanan protokol ile üyelerimize verdiğimiz hizmeti daha verimli hale getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu. Şennur ERCAN
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER