MMO ve Set Wedding Hizmet Protokolü imzaladı

Türkiye 11 Şubat 2021 06:00
Videoyu Aç MMO ve Set Wedding Hizmet Protokolü imzaladı
A
a

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Set Wedding arasında hizmet protokolü imzalandı

MMO Samsun Şube Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen protokol kapsamında, MMO üyelerinin ve birinci derece yakınlarının düğün ve organizasyonları Set Wedding’in deneyimine emanet edildi.
Protokol imza töreninde MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın hazır bulunurken, işletme temsilcileri Savaş Gömeç ve Gözde Semizoğlu katılmıştır.
Set Wedding ve MMO Samsun Şubesi arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. MMO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte oda üyeleri ve birinci derece yakınları Set Wedding düğün ve organizasyon hizmetlerinden faydalanabilecek.
İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Set Wedding Yönetici Ortak Savaş Gömeç, “Düğün ve Organizasyonlarımızda Samsun’da vatandaşlarımıza hizmet sunuyoruz. Set Wedding olarak, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine kaliteli hizmet verecek olmaktan dolayı gururluyuz” dedi.
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Set Wedding ile imzaladığımız protokol sebebiyle mutluyuz. Bugüne kadar Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerimize yönelik pek çok alanda çalışma yürüttük ve imzalanan protokol ile üyelerimize verdiğimiz hizmeti daha verimli hale getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu. Şennur ERCAN
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER