Samsun

Muhtarlardan ikiz’e ziyaret

Havza Muhtarları Derneği yöneticileri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ettiler.

Muhtarlardan ikiz’e ziyaret

18 Ekim 2018 14:04
-A

+A

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve Başkan Yardımcısı Bekir Erdem Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.
Ziyaret esnasında Çavdar dernek çalışmaları hakkında Başkan İkiz’e bilgiler vererek mahalle muhtarlarının taleplerini iletti. İkiz’e 19 Ekim Muhtarları günü etkinlikleri hakkında bilgiler veren Çavdar; “Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere vermiş olduğu önemi ve kıymeti bilmekteyiz. Bizlerde halkımıza hizmette Sayın Cumhurbaşkanımızı kendimize örnek almaktayız.  Belediyemiz ile birlikte halkımıza hizmet etmek için çalışmaktayız” dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara verdiği değerin ortada olduğunu belirterek, “Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımız bizlerin en yakın mesai arkadaşlarımız. Muhtarlarımıza Onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaktayız. İnşallah Büyükşehir Yasasında yapılacak değişiklikler ile tüm mahallelerimize daha hızlı ve kaliteli hizmetler sunacağız” dedi.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...