Samsun

Muhteşem proje gösterisi beğeniyle izlendi

Atakum ilçesindeki İrem Yavuz Anaokulu öğrencileri Samsun Maarif Hareketi Projesi kapsamında Kaşifler ve Bilginler sınıflarının hazırlamış olduğu ''İz Bırakanlar Unutulmaz'' ve ''Bilinçli Tüketip, Çevremi Koruyorum''' projelerinin gösterileri ile ailelerinden tam not aldı

Muhteşem proje gösterisi beğeniyle izlendi

14 Mayıs 2018 14:33
-A

+A

Geri Dönüşüm Defilesi ve koro, Geri Dönüşüm Şiirleri Semazen Gösterisi, Barış Manço ve Aşık Veysel Korosu Adile Naşit ve Hababam sınıfı Rondu Yunus Emre ve Mimar Sinan Anma Şiirleri Sabiha Gökçen ve Atatürk’e selam Etkinliği sergilendiği programda 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının son günlerine doğru minik öğrencilerin yaptıkları gösterilerle göz doldurdu.
GELiŞiMLERiNE KATKIDA BULUNMAK AMACIMIZDIR
Etkinlikte açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Dilek Genç, ”Biz İz bırakanlar Unutulmaz Projesiyle; öğrencilerimize milli manevi değerlerimizi kavratarak, çocuklarımızın sosyal, kültürel, sanatsal, askeri ve ilmi alanlarda iz bırakanlar Türk büyüklerini tanıtmak, ülkemizin geçmişten günümüze bu günlere gelmesinde katkıda bulunan önemli şahsiyetleri eserlerini özümsemelerine destek olmaktır. Bilinçli tüketip çevremi koruyorum projemizle ise, öğrenci ve velilerimizde bilinçli tüketim alışkanlığı, çevreyi koruma ve geri dönüşüm bilincini kazandırmak çocuklara, çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak amacımızdır. Programda hünerlerini sergileyen minikler, izleyenler tarafından büyük beğeni kazandılar. Anasınıfı öğretmenlerine, Okul Aile Birliği üyelerine, müdür yardımcısına, okul personeline katkılarından ve başarılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
İrem Yavuz Anaokulu tarafından düzenlenen geceye Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Turan Çoşkun, İl Milli Eğitm Şube Müdürü Ali Sezek, ,Hayırseverler Şehnaz-Cengiz Yavuz çifti, okul Müdürleri, okul birliği üyeleri veliler katıldı. 
 
 

Kaynak : Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...