Samsun

Öcal; Vakit değişim vaktidir

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. Tekkeköy ve Bafra ziyaretlerinin ardından çalışmalarına Alaçam’da devam eden Öcal, ‘’Beka sorunu var diyorlar bu ülkenin bir beka problemi varsa 15 senedir bu ülkeyi siz yönettiniz. Mesele aslında Ak Parti’nin beka probleminden ibarettir’’ dedi

Öcal; Vakit değişim vaktidir

8 Haziran 2018 13:22
-A

+A

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, esnaf ziyaretleri ve kahvehane ziyaretleri ile vatandaşlardan destek istedi. Tekkeköy, Bafra ve Alaçam ilçelerinde Sanayi ve Pazaryeri esnaflarını ziyaret eden Öcal, milletin bir arayış içerinde olduğunu belirtti.
TÜRKİYE’NİN DEĞİL AK PARTİ’NİN BEKA PROBLEMİ VAR
Vakit değişim vaktidir diyen Mustafa Öcal, ‘’Bugün kalkmış beka problemi var diyorlar, varsa 15 senedir bu ülkeyi sen yönettin. Bizi bu noktaya sen getirdin. Ekonomide sıfırı tükettik. Dış Politika da sıfır sorundan sıfır komşuya geldik. Bunları düzeltmek mümkün ama bunlar düzeltemez biz düzeltiriz. Bugün bir beka sorunu varsa o da Ak Parti’nin beka sorunudur. Ak Parti’nin kaderini Türkiye’nin kaderi haline getirmek bu ülkeye yapılabilecek en büyük kötülüktür. Şimdi biz değiştir diyoruz, vakit değişim vaktidir. Adil bir ekonomik düzen için, kardeşlik için, adalet için, saadet için değiştireceğiz’’ diye söyledi.
BU OTOBÜSTE KİMSE AYAKTA KALMASIN
Milli Görüş camiasının herkesi kucaklayan bir yapıda olduğunu vurgulayan Öcal, ‘’Bizler dini, dili, ırkı, mezhebi ve meşrebi ne olursa olsun tüm milletimizi kucaklayan ve bütün bir beşeriyetin saadeti için çalışan bir teşkilatız. Herkes hak ettiği şekilde huzur ve emniyet içerisinde yaşasın istiyoruz. Belli bir grubun, belli bir zümrenin saadeti için değil, tüm bir milletin saadeti için çalışıyoruz. Refahı topluma yayım, bu otobüste kimse ayakta kalmasın herkes rahat etsin diyoruz’’ şeklinde konuştu. 
 
 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...