Samsun

Öcal Bafra TSO’yu ziyaret etti

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, Bafra Ticaret ve Sanayi Odasını (BTSO) ziyaret etti

Öcal Bafra TSO’yu ziyaret etti

31 Mayıs 2018 13:56
-A

+A

Başkan Göksel Başar’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Öcal, Erbakan hocanın mücadeleye buradan başlamasından dolayı TSO’nun Milli Görüş camiası açısından ayrı bir yeri olduğunu söyledi.
ERBAKAN HOCA ÖMRÜNÜ SANAYi DAVASINA ADADI
Saadet Partisi olarak her dönemde ağır ve yaygın sanayiye önem verdiklerine belirten Mustafa Öcal, “Rahmetli Erbakan hocamız aslında mücadeleye Odalar Birliğinden başladı fakat polis zoruyla hocamızın başkanlığı engellendi. Bu engelleme sonrasında zaten bu işler ancak siyasetle düzelebilir düşüncesiyle siyasete atılmıştır. Yıllarca milli ve ağır sanayi mücadelesi vermiş ömrünü buna adamıştır” dedi.
OPERASYON VAR DA NiYE SENiN EKONOMiN OPERASYONA AÇIK?
Ülke ve millet olarak ekonomik bir darboğazın içinde olunduğunu belirten Öcal, “Tükettikçe tüketen ve tükettikçe tükenen bir ekonomide insanımız ezilir. Faize ve borca esir olur. Ülke ekonomik baskı ve operasyonlara da açık hale gelir. Bugün operasyon var deniliyor. Elbette onlar operasyon yapacaklar ama sen ne yaptın ve ne yapacaksın asıl sorun burada. Neden bizim ülkemizin ekonomisi operasyonlara açık bir haldedir bunun sorgulanmasını gerekir” ifadelerini kullandı.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...