Samsun

ÖĞ-DER’den Arena’ya 10 Ocak ziyareti

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Samsun Şube Başkanı Hasan Keser, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gazete Arena Grup Başkanı Hasan Kurumahmutoğlu’nu ziyaret etti.

ÖĞ-DER’den Arena’ya 10 Ocak ziyareti

11 Ocak 2020 06:22
-A

+A

ÖĞ-DER, 10 Ocak’ta gazetecileri unutmadı. Şuurlu Öğretmenler Derneği Samsun Şube Başkanı Hasan Keser, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Gazete Arena Grup Başkanı Hasan Kurumahmutoğlu ile görüşen ve gazetemizin çalışma birimlerini gezen Keser, yerel basının şehrin kalkınmasındaki önemine dikkat çekti.
 
YEREL BASIN ÖNEMLİ
Dernek olarak ülkenin ve şehrin milli ve manevi değerleriyle büyümesine önem verdiklerini belirten Dernek Başkanı Keser, “Yerel basın şehrimizin gelişimi noktasında önemli bir görev sorumluluğu taşıyor. Gerek kamu kurumları gerekse sivil toplum kuruluşları ile halkımız arasında önemli bir köprü vazifesi gören basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.
 
BASIN ŞEHRİN DİNAMİĞİ
Kuruldukları günden itibaren aynı çizgide yayın hayatlarını sürdürdüklerini ifade eden Gazete Arena Grup Başkanı Hasan Kurumahmutoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yerel basın olarak hem halkın doğru bilgi alması hem de şehrin bir dinamiği olarak Samsun’un gelişimi için gazetecilik sorumluluğunu yerine getiriyoruz!” diye konuştu.HABER MERKEZİ
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU