Ekonomi

OKA Hestourex 2019 Fuarı'nda

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, gerçekleşen Hestourex Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı 2019’da yerini aldı

OKA Hestourex 2019 Fuarı'nda

6 Nisan 2019 13:09
-A

+A

OKA, 2018 yılında da katılım sağladığı fuara, bu yıl Çorum ve Samsun Yatırım Destek Ofisleri koordinasyonunda Sağlık Bakanlığı Erol Olçok Eğitim Araştırma Hastanesi, Çorum Özel Hastanesi, Samsın İl Sağlık Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile katıldı. 
4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya Anfaş fuar alanında düzenlenen 3. Uluslararası Hestourex Spor ve Sağlık Turizmi Fuarı’na sağlık ve spor turizminde her yıl alanında uzman onlarca kurum ve binlerce ziyaretçi geliyor. Yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçiler, OKA stantlarını ilgi ile ziyaret ederken, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri de ajansın ziyaretçileri arasındaydı. 
HESTOUREX 
Hestourex, sağlık turizm, spor turizm ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformudur. 
Hestourex 2018’de, 253 katılımcı firmadan, 517 yetkili ile 165 ülkeden gelen 5 bin 17 kişilik alım heyeti toplam 50 bin 387 ikili is¸ görüşmesi gerçekleştirmiş¸, orta ve uzun vadede toplam 20 milyar liralık yeni is¸ potansiyeli yaratılmıştır. Her geçen yıl büyüyen başarısı ve dünyanın en büyük B2B platformu olma özelliği ile Hestourex, 3. yılında sağlık, spor ve alternatif turizm alanlarında tüm dünya da tanınan global bir marka haline gelmiştir.

Kaynak : İHA

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...