Samsun

OMÜ’lü öğrencilerden anlamlı etkinlik

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi Bölümü 4. sınıf öğrencileri, “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Süleyman Yançatoral Çocuk Evleri Sitesi’ni resimlerle renklendirdi.

OMÜ’lü öğrencilerden anlamlı etkinlik

11 Mayıs 2019 14:11
-A

+A

Resim-İş Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Sena Sengir danışmanlığında gerçekleşen etkinlikte, binanın girişi ve katları, duvar-resim uygulamaları doğrultusunda öğrencilere umut verecek, onları bilim ve sanata yönlendirecek değerlerin olduğu görsellerle donatıldı. Çalışmalar yapılırken, kurumdaki küçük öğrenciler de ellerindeki fırçalarla öğrencilere destek verip işe ortak oldu. 

Küçük öğrencilerle parti düzenlendi 
Verimli ve etkileşimli bir çalışmanın ardından Kurum Müdürü Ali Define ile Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Çağatay İnam Karahan’ın katılımlarıyla Topluma Hizmet Uygulamaları öğrencileri ve etkinlik sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Sengir, küçük öğrencilere parti düzenleyerek kutlama yaptı. Kutlamada, Resim-İş Eğitimi Bölümü öğrencileri hem palyaço kostümleri giyip, şarkılar söylerken, hem de küçük öğrencilerin yüzlerini boyayarak eğlenceli saatler geçirdi. 
Etkinlik, Kurum Müdürü Ali Define’nin teşekkür belgesi takdimiyle son buldu. İHA
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...