Samsun

Ortak akıl buluşmaları KAMU-SEN Bafra temsilcileri ile sürdü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ortak akıl buluşmaları kapsamında Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu’na bağlı Bafra temsilcilikleri ile bir araya geldi.

Ortak akıl buluşmaları KAMU-SEN Bafra temsilcileri ile sürdü

23 Eylül 2018 17:38
-A

+A

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıya, Türk Eğitim-Sen Başkanı Hakan Eroğlu, Türk Büro-Sen Başkanı Hasan Güngör, Türk Sağlık-Sen Başkanı Orhan Ôrkün, Türk Yerel Hizmet-Sen Mustafa Kaya, Türk Enerji-Sen Gökhan Yıldız, Türk Diyanet-Sen Asim Kalyoncu, Türk Tarım Orman-Sen Hayri Öztürk ve yönetimlerinin yanı sıra Bafra Belediyesi Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar, İsmail Kurt ve Hüseyin Çamaş ve Birim amirleri katıldı. Toplantıda ilçe ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
TÜRK EĞİTİM-SEN BAŞKANI HAKAN EROĞLU: BAFRA ORTAK FİKİRDE GÜZEL BİR İVME YAKALADI
Düşüncelerini ifade eden Türk Eğitim-Sen Başkanı Hakan Eroğlu, Yönetimlerin, o şehri oluşturan tüm kesimlerin düşüncelerine açık olması, dinlemesi ve dikkate alması en başta bir samimiyet göstergesidir. Aframız bu konuda güzel bir ivme yakaladı. Bafra Belediye Başkanımızın bu mantıkta düzenlediği toplantıya iştikak ederek bizlerde düşüncelerimizi ve tavsiyelerimizi dile getirdik. Gerçek manada güzel bir toplantı oldu. Başkanımız ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” Dedi.
BAŞKAN KILIÇ: HER TOPLANTIDAN OLUMLU KAZANIMLAR EDİNİYORUZ
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Adını Ortak Akıl buluşmaları olarak belirlediğimiz toplantılarımızın her birinden olumlu kazanımlar elde ediyoruz. Katılımlar da ortaya konulan fikirler de oldukça memnun edici. Bu gün davetimize icabet eden, Türk Eğitim-Sen Başkanı Hakan Eroğlu, Türk Büro-Sen Başkanı Hasan Güngör, Türk Sağlık-Sen Başkanı Orhan Ôrkün, Türk Yerel Hizmet-Sen Mustafa Kaya, Türk Enerji-Sen Gökhan Yıldız, Türk Diyanet-Sen Asim Kalyoncu, Türk Tarım Orman-Sen Hayri Öztürk’e teşekkür ediyorum ” dedi. Kapsam, içerik ve sürekliliği bakımından ilçede ilk kez hayata geçirilen toplantılarda, toplumun her katmanından görüş ve öneriler dinlenmesi amaçlanıyor.

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...