Samsun

Ortak Akıl Buluşmalarında konuğumuz Minibüsçüler Derneği

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçede yaşamını sürdüren tüm kesimlerin fikirlerini alabilmek için hayata geçirilen Ortak akıl buluşmaları kapsamında, Bafra Minibüsçüler Derneği üyeleri ile ir araya gelerek istişarede bulundu

Ortak Akıl Buluşmalarında  konuğumuz Minibüsçüler Derneği

25 Eylül 2018 11:01
-A

+A

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıya, Bafra Minibüsçüler Dernek Başkanı Ahmet Can ve Üyeleri, Bafra Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, ve Birim amirleri katıldı.
Başkan Kılıç toplantıda Bafra’ya yapılan çalışmalar hakkında ve hayata geçirilen uygulamalar hakkında katılımcılara bilgi verdi.
iYi NiYETiN FARKINDAYIZ
Düşüncelerini ifade eden Bafra Minibüsçüler Derneği Başkanı Ahmet Can, “Başkanımızın İlçedeki sorunları ve beklentileri gidermek konusunda ortaya koyduğu iyi niyetin farkındayız. Bunu sorunların giderilmesi için atılan çok önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz. Samsun Bafra arasında çalışan minibüsçüler olarak bizlerin beklentileri belli. Karşılıklı iş birliği içinde sorunları gidereceğimize inanıyoruz” dedi.
iYi NiYETiN ÇÖZÜLMEYECEĞi SORUN YOK
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bafra’mızda tüm yapıcı ve samimi tüm fikirlere açık olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz. Tüm kesimlerle görüşüp İlçemizi güzel noktalara getirmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Bu bağlamda bir araya geldiğimiz Bafra Minibüsçüler Dernek Başkanımız Ahmet Can ve tüm üyeleri ile yaşadıkları sorunlar ve beklentileri ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum. Samimi çözüm arayışında olunduktan sonra üstesinden gelinmeyecek hiçbir problem yok” dedi.
Kapsam, içerik ve sürekliliği bakımından ilçede ilk kez hayata geçirilen toplantılarda, toplumun her katmanından görüş ve öneriler dinlenmesi amaçlanıyor. Nesrin HOCAOĞLU
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...