Spor

Özcan, şampiyon badminton sporcularını makamında ağırladı

Gençlik ve Spor İl Müdür vekili Erkan Özcan, 16 Kasım 2018 tarihinde Bil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan, Okul Müdürleri, Antrenörleri Ömer Aydoğmuş ve Uluslararası Badminton Şampiyonlarında Balkan ve Türkiye Şampiyonlukları alan Canik Belediyesi Spor Kulübünün başarılı sporcularını makamında ağırladı.

Özcan, şampiyon badminton sporcularını makamında ağırladı

17 Kasım 2018 08:00
-A

+A

20–23 Eylül 2018 tarihleri arasında Ankara Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde  düzenlenen Uluslararası 17 Yaş Altı Badminton Turnuvasında ilimizi temsilen yarışan Canik Belediye Spor Kulübü sporcuları, Anıl Ulaç Atan ve Miraç Kantar çift erkekler kategorisinde kendilerinden 4 yaş büyük sporcular ile mücadele ederek  3. olup bronz madalya kazandılar.
Yine, 19 – 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Bulgaristan'ın Perushtitsa şehrinde düzenlenen 13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonasında, ilimizi temsilen yarışan Canik Belediye Spor Kulübü sporcularından Arda Doğaç Atan, Kerem Acu ve Mustafa Samet Tuncer Milli Takım kadrosunda yer alarak, takım halinde 1. oldular. 
Ayrıca yine Balkan Badminton Şampiyonası ferdi müsabakalarında  Arda Doğaç Atan ve Kerem Acu çift erkekler kategorisinde 2. olarak gümüş madalya, Kerem Acu tek erkeler  kategorisinde 3. olarak bronz madalya ve Mustafa Samet Tuncer karışık çiftler kategorisinde 2. olarak gümüş madalya kazanarak büyük başarıya imza attılar.
Badmintoncularımızın, antrenörü Ömer Aydoğmuş nezaretinde elde ettiği başarının Samsun halkı adına gurur verici olduğunu dile getiren il müdür vekili Erkan Özcan, Samsun’un adını Türkiye'de duyuran Canik Belediyesi Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri Ömer Aydoğmuş’u tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Sohbetin ardından il müdür vekili Erkan Özcan, sporcular ve Bil Okulları yönetimi ile fotoğraf çekindiler.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...