Özdemir’den kırsal mahallelerde inceleme

Samsun 23 Eylül 2022 06:35
Videoyu Aç Özdemir’den kırsal mahallelerde inceleme
A
a

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Belediyesi 2022 çalışma planı dahilinde yol yapım çalışmalarının devam ettiği Doğançayır Mahallesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir  kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında yol yapım çalışmalarının devam ettiği Doğançayır Mahallesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özdemir incelemeler sırasında ilgililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bir süre çalışmaları inceleyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir daha sonra Doğançayır Mahallesi Muhtarı Bayram Alnıdelik ve mahalle sakinleri ile sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 2022 yılı çalışma planı kapsamında yol yapım çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Havza Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm mahallelerimize eşit hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde çalışmaktayız. Hava şartları müsaade ettiği sürece ekiplerimiz sahada olacak. Halkımızın rahatı bizim rahatımız”dedi.

Başkan Özdemir’e Havza Belediyesi Meclis Üyesi Hayrettin Şahin eşlik etti. Şennur ERCAN

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR