Samsun

Özdemir ve Kayan’dan OMÜ’ye ziyaret

Havza Belediye Başkanı Özdemir ve AK Parti İlçe Başkanı Kayan’dan OMÜ’ye ziyaret

Özdemir ve Kayan’dan OMÜ’ye ziyaret

2 Eylül 2020 06:11
-A

+A

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Yavuz Ünal’a tebrik ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’a başarılar dileyerek yeni görevinin Üniversite ve Samsun için hayırlara vesile olmasını diledi.
Başkan Özdemir, “Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun için önemli bir kurum. İlçemizde de üniversitemiz ve belediyemizin işbirliği ile önemli çalışmalara imza atıldı. Yine Havza MYO’ya belediye olarak gereken desteği vermekteyiz. İnşallah bundan sonrada iş birliği ile ilçemize ve ilimize hizmet gayreti içerisinde olacağız” dedi.
AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise Havza MYO’nun dolayısı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesinin ilçeye önemli bir değer katığını ifade ederek, “Üniversitemiz için elimizden geleni yaptık ve yapmaya hazırız” dedi.
Rektör Ünal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuğuna teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’a semaver takdim etti. Berna ALTINOVA
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU