Samsun

Özen’e ait özel diş muayenehanesi törenle hizmete açıldı

Samsun OMÜ Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Eski Belediye Başkanı Salim Özen’in gelini, Diş Hekimi Tuğba Özen’e ait özel diş muayenehanesi törenle hizmete açıldı.

Özen’e ait özel diş muayenehanesi törenle hizmete açıldı

13 Ocak 2019 08:06
-A

+A

25 Mayıs Mahallesi Sebzeciler Sokak No:14’te adresinde hizmete giren Diş Hekimliği muayenehanesinin açılışına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Eski Havza Belediye Başkanı Salim Özen ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.
Açılış kurdelesini Başkan Murat İkiz, Eski Belediye Başkanı Salim Özen ve Diş Hekimi Tuğba Özen birlikte keserek, muayenehane davetlilerle birlikte gezildiler
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yeni iş yerinin hayırlı olması temennilerini ileterek ; “Allah bol kazançlar versin”  dedi
Samsun OMÜ Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Diş Hekimi Tuğba Özen İstanbul’da özel bir klinikte mesleğini icra ettikten sonra ilçemize geldi.
Özen yeni açmış olduğu klinikte ileri implant cerrahiliği, ortodonti (tel) tedavisi, gülüş tasarımı ve Diş Hekimliği ile ilgili tüm tedavilerle hizmetleri verecek .
Özen açılışta yapmış olduğu konuşmada mesleki tecrübesi ile Havza’ya hizmet vermekten onur duyacağını belirterek; “ Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran davetlilere teşekkür ederim” dedi.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...