Samsun

Piazza’da LEGO Festivali Devam Ediyor

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, çocuklar için düzenlediği Lego Festivali devam ediyor.

Piazza’da LEGO Festivali Devam Ediyor

21 Haziran 2019 07:10
-A

+A

Piazza’da LEGO Festivali Devam Ediyor
 
 
Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, çocuklar için düzenlediği Lego Festivali devam ediyor. 
 
Samsunlu çocuklar, farklı konseptlerde ve rengarenk binlerce parçasıyla her çocuğun en eğlenceli oyuncağı olan LEGO ile unutulmaz tatil anıları biriktiriyor.
 
60 yıldan fazladır üretilen ve sürekli kendini yenileyen, her devrin vazgeçilmez oyuncağı LEGO, Samsunlu çocuklara keyifli bir yaz tatili hediyesi sunuyor. 
 
Piazza’nın etkinlik alanında, LEGO Duplo, LEGO City, LEGO Friends ve LEGO Ninjango temalarıyla kurulan özel platformda, çocuklar yaş ve ilgi alanlarına uygun konseptlerdeki oyuncaklarla, hem hayal dünyalarını hem el becerilerini geliştiriyor. 
 
Çocuklar, LEGO Duplo ile eğlence ve gelişim dolu yapım dünyasına adım atarken, LEGO City ile günlük yaşamda gördükler tüm ikonik modellerle, aksiyon, mizah ve cazibe dolu bir şehir kurmanın heyecanını yaşıyorlar.  
 
Birçok sevimli hayvanın bulunduğu güzel bir şehirde yaşayan 5 yakın arkadaşın maceralarını konu alan LEGO Friends’i tercih eden çocuklar ise hayal güçlerini geliştiren, eğlenceli birçok aksesuarla yaratıcı detaylar oluşturuyorlar. 
 
Minik ziyaretçiler, LEGO Ninjango temasında da cesur bir ninja ekibinin dünyalarını yıkmaya çalışan düşmanlara karşı savaştıkları çizgi dizi serisi üzerine kurulu setle, heyecan verici bir deneyim yaşıyorlar.
 
Her gün saat 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilen LEGO Festivali’ne 4 yaş üstü çocuklar katılabiliyor.
 
Çocuklara, geliştirebilecekleri bir ilham dünyasının kapılarını aralayan LEGO Festivali, 23 Haziran Pazar gününe kadar  devam edecek. Şila Kurumahmutoğlu
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...