Spor

Planlama Ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce her ay düzenli olarak gerçekleştirilen planlama ve değerlendirme toplantısı Atakum Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 Planlama Ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

12 Ekim 2019 07:30
-A

+A

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun  başkanlığında düzenlenen  toplantı; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri, Gençlik Merkezleri Şube Müdürleri ve Kredi ve Yurtlar'dan Yurt Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
İlçelerimizin, gençlik merkezlerimizin ve yurtlarımızın  genel durumunu değerlendirme,  istek ve önerilerimizi  karşılıklı olarak aktarabilme  adına  bir araya geldiklerini vurgulayan il müdürümüz Kasapoğu; 'Her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz toplantıların sizler ve bizler adına verimli geçtiğini gözlemlemekteyiz. Şube Müdürlerimizin, İlçe Müdürlerimizin, Gençlik Merkezi Müdürlerimizin ve Yurt Müdürlerimizin özverili ve gayretli çalışmalarını takip ediyor ve bu gayretin  bizleri mutlu ettiğini belirtmek istiyorum.
 
Spora teşvik etmenin, spor yaptırmanın ve  sporcu yetiştirmenin  görevimiz olmasının yanı sıra insan yetiştirmenin önceliğimiz olması konusuna dikkat çeken Kasapoğlu, çocuklarımız ve gençlerimizin bu ülkenin  gelecekleri  olduğunu unutmadan  onlar için en güzelini yapmak için çalışmamız gerektiğini belirtti.
 
İl Müdürümüz Kasapoğlu  konuşmasının ardından kurum müdürlerinin istek ve önerilerini dinledi. İl Müdürlüğünün  imkanları doğrultusunda ihtiyaçlara  cevap verileceğini belirten Kasapoğlu, katılımlarından dolayı Müdürlere teşekkürlerini sundu. Mustafa Balçık
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Orantısız güce kınama

Orantısız güce kınama

07:30 - 10 Aralık 2019

Judoculara ‘Bakan’ kutlaması

Judoculara ‘Bakan’ kutlaması

07:30 - 10 Aralık 2019

Nazar mı değdi?

Nazar mı değdi?

16:01 - 8 Aralık 2019

Hedef galibiyet

Hedef galibiyet

06:04 - 8 Aralık 2019