Samsun

Protokol imzaladılar

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile Americanlife Dil Okulları Üyelerine ve 1.Derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar

Protokol imzaladılar

28 Temmuz 2020 06:40
-A

+A

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın ve Americanlife Dil Okulları Eğitim Danışmanı Mehmet Murat Tungut tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzaladılar.
 
İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri ve 1. Derecede yakınlarının katılım sağlayacağı Genel İngilizce, Özel Ders, Çocuklar için özel olarak hazırlanmış Yabancı Dil Programlarını liste fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.
 
Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda üye ve çocuklarına yönelik olarak eğitim alanında da Americanlife Dil Okulları ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirlikleri ve ortak çalışmalarının artarak devam edeceğini” söyledi.
Americanlife Dil Okulları Eğitim Danışmanı Mehmet Murat Tungut, “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile yapılan protokol ile oda üyeleri, 1. Derece yakınları, çocuklarına ve öğrenci üyelerine kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verileceğini” söyledi.
Şila KURUMAHMUTOĞLU
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU