Samsun

Şahin, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Çilhane Aile Sağlığı Merkezi, Burhan Yelken Aile Sağlığı Merkezi ve Stad Aile Sağlığı Merkezini ziyaret etti

Şahin, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

14 Mart 2018 15:48
-A

+A

Başkan Şahin ziyaretinde doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı. Hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.
“Sağlıklı toplumların meydana gelmesi için büyük emekler sarf eden sağlık çalışanlarımızın bizler için önemi ölçülemeyecek değerdedir” diyen Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Kanuni Sultan Süleyman’ın ‘Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’ dizeleri, sıhhatin önemini çok güzel özetliyor. Sıhhatimizi korumak öncelikle bizlerin görevi. Ancak bir insan olarak her türlü hastalığa maruz kalabiliyoruz, çeşitli sorunlarımız oluyor. Bizleri doğduğumuz andan itibaren ta ki ölene kadar bazen çok zor şartlar içerisinde en küçük bir rahatsızlığımızda takip eden ve sorunlarımıza çare üreten sağlık çalışanları tüm insanlık için büyük hizmetler vermektedir. İnsanlığa hizmette sınır tanımayan kar kış, dağ bayır, gece gündüz demeden yeri gelip kendi sağlığını hiçe sayarak hizmet veren sağlık personelimizin bizlerdeki emeğini hafife alamayız. Bugün ülkemiz, tıp alanında önemli atılımlar yapmış, büyük mesafeler kat etmiştir. İnşallah bu alanda hizmetler daha da ileri seviyelere ulaşacaktır.
Bugün tüm sağlık çalışanlarımızı ziyaret etme imkânımız olmadı. Ama ilçemizde hizmet veren bazı Aile Sağlığı Merkezlerimizi ziyaret ederek onların şahsında ilçemizdeki ve ülkemizdeki tüm sağlık personelinin bayramlarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.“ 

Kaynak : Şenay ŞAHİN

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Film Günleri büyük ilgi gördü

Film Günleri büyük ilgi gördü

10:39 - 13 Aralık 2018

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

10:32 - 13 Aralık 2018

Demir ve Tok esnafla buluştu

Demir ve Tok esnafla buluştu

10:25 - 13 Aralık 2018

Büyükşehir hız kesmiyor!

Büyükşehir hız kesmiyor!

10:21 - 13 Aralık 2018

Tekkeköy’de değişim sürüyor

Tekkeköy’de değişim sürüyor

10:16 - 13 Aralık 2018

Ekolojik Köyler örnek olacak

Ekolojik Köyler örnek olacak

10:11 - 13 Aralık 2018