Samsun

Şahin esnafları ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, bir yandan projeleri hayata geçirirken diğer yandan ise esnaları ziyaret etmeye devam ediyor

Şahin esnafları ziyaret etti

6 Mart 2018 17:23
-A

+A

9 yıllık belediye başkanlığı döneminde insan merkezli ve sosyal belediyecilik anlayışının öncüsü olan Başkan Şahin, ziyaretlerinde hemşerileriyle sohbet ediyor, görüş alış verişinde bulunuyor ve hemşerilerinin istek ve taleplerini dinliyor. Vatandaşların mutlu ve acılı günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “En baştan söylediğim bir husus vardı. Vatandaşlarımızı ben ziyaret edeceğim. Bu anlamda vatandaşlarımızın ayağına ben gidiyorum. Muhtarlarımızı ziyaret ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile beraber oluyorum. Hemşerilerimin mutlu ve acılı günlerini paylaşıyorum. Samsun ve Bafra derneklerimizin faaliyet ve programlarına katılıyorum. Önemli gün ve haftalarla ilgili etkinlikler düzenliyoruz. Okullarımızı, öğretmen ve öğrencilerimizi, yaşlılarımızı, çalışanlarımızı, sağlık alanında hizmet eden insanlarımızı, esnaflarımızı ziyaret ediyor, görüş alış verişinde bulunuyoruz. Oda ve derneklerimizle, kaymakamımız ve bürokrasimizle, siyasi irademiz ve temsilcileriyle her zaman bir ve beraberiz. Biz, Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışı içerisinde oluyoruz. Tek derdimiz hizmet etmek. Kısacası Samsun ve Bafra’mız ile insanlarımıza sevdalıyız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in ilk günden itibaren talimatı vardır. İnsanlarımızla olunuz, hizmeti esas alınız, sosyal belediyeciliğe önem veriniz ve halkın arasında bulunun. Biz de ilk günden itibaren bu şekildeyiz. Bu talimatlara uyuyoruz. Bu bizim hayat felsefemizdir“ dedi. 

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Film Günleri büyük ilgi gördü

Film Günleri büyük ilgi gördü

10:39 - 13 Aralık 2018

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

10:32 - 13 Aralık 2018

Demir ve Tok esnafla buluştu

Demir ve Tok esnafla buluştu

10:25 - 13 Aralık 2018

Büyükşehir hız kesmiyor!

Büyükşehir hız kesmiyor!

10:21 - 13 Aralık 2018

Tekkeköy’de değişim sürüyor

Tekkeköy’de değişim sürüyor

10:16 - 13 Aralık 2018