Samsun

Şahin ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin esnaf ve okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Şahin esnaf ziyaretlerini AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı ile beraber yaptı

     Şahin ziyaretlerine ara  vermeden devam ediyor

9 Ocak 2018 15:56
-A

+A

AK parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Bafra Belediye Başkanımız her zaman halkımızın içerisinde ve ziyaretler yapmaktadır. TBMM tatilde olduğu zaman Samsun’a geldiğimde Samsunumuzda ve ilçelerimizde esnaflarımızı, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımızı, teşkilatlarımızı ziyaret ediyorum. Belediye Başkanlarımız ve parti başkanlarımızla beraber programlar düzenliyoruz. Bugünde Bafra’mızda Belediye Başkanımızla beraber esnaflarımızı ziyaret ettik. Fikir alış verişinde bulunduk. Her zaman vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Bundan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
 
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin esnaf ziyaretleri yanında Şehit Erkut Yılmaz mesleki ve teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Öğretmenlerle karşılıklı sohbet etti. Başkan Şahin’e okul çalışmalarına ve gezilerindeki katkılarından dolayı teşekkür ettiler çiçek takdim ettiler. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her zaman halkımızla beraber ziyaretlerimi aralıksız devam ettiriyorum. Bu ziyaretlerimizde Samsun Milletvekilimiz ve Bafralı hemşerimiz Av. Orhan Kırcalı Bey ve İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven Bey’de bulunuyor. Son olarak Pazar yerini ziyaret etmiş. Kaybettiğimiz Bafralı değerlerimizin cenazelerine katılmıştık. Hemşerilerimin mutlu ve acılı günlerinde yanlarında olmaya çalışıyorum. Esnaf ziyaretlerimizi değerli milletvekilimiz ve hemşerimiz Orhan Kırcalı ile gerçekleştirdik. Milletvekilimizle ilçemizin her konusunu konuşuyor ve yapacaklarımız hakkında çözüm yolları arıyoruz. İlçe başkanımızın da katıldığı ziyaretlerde bulunuyoruz. Tüm Bunlar ilçemiz için son derece faydalı oluyor“ dedi. 
 

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...