Samsun

SAMDOD'dan birlik-beraberlik mesajı

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği (SAMDOD) tarafından düzenlenen buluşmada sektörde birlik-beraberlik mesajı verildi

SAMDOD'dan birlik-beraberlik mesajı

11 Temmuz 2020 06:55
-A

+A

Düzenlenen buluşmaya düğün salonları, organizasyon firmaları, gelinlik firmaları, fotoğrafçılar, yemek fabrikaları ve seslendirme firmalarından temsilciler katıldı. Buluşmada korona virüsü pandemisinde birlik ve beraberliğin öneminin daha iyi anlaşıldığı ve sektördeki sorunların çözümü noktasında da daha iyi sonuçlar alındığı vurgulandı. 
SAMDOD Başkanı Aykut Çepni, “Bizler biliyoruz ki bir araya gelmek bugün için bir başlangıçtır. Bugünden sonra bir arada durabilmek ise ilerlemedir ama birlikte çalışmak en büyük başarıdır. Bu nedenle bugün bir araya geldik. Yarın bir arada duracağız ve gelecekte birlikte çalışacak, işimizi seven ve emek veren insanlar olarak manevi hazzı yaşayarak, ticari olarak faaliyet gösterip başarılı olacağız. Bu birlikteliği ve buna bağlı başarıyı sağlamak için çıktığımız bu yolda amacımız düzenli olarak bir kartopu yumağı gibi büyümek ve birlik olmanın gücünü derneğimizin kuruluş amacı doğrultusunda paylaşmaktır” dedi.
 İHA
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ASRiAD'tan Oruç'a ziyaret

ASRiAD'tan Oruç'a ziyaret

06:58 - 13 Ağustos 2020

Ladik Gölü'nde kara göründü

Ladik Gölü'nde kara göründü

06:50 - 13 Ağustos 2020

Çarşamba'ya hafızlık kursu

Çarşamba'ya hafızlık kursu

06:34 - 13 Ağustos 2020

HAVA DURUMU