Şampiyonlardan Başkan Özdemir’e ziyaret

Spor 27 Ocak 2023 06:53
Videoyu Aç Şampiyonlardan Başkan Özdemir’e ziyaret
A
a

Samsun Amatör Spor Kulüpler U14 Klasman Ligi D Gurubunu namağlup lider tamamlayan Havza İlkkıvılcım Spor Kulübü U14 Futbol Takımı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler

Başkan Özdemir, “İnşallah Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemize kazandırdığımız yarı olimpik yüzme havuz ve kazandıracağımız diğer spor tesisleri ile ilçemizden daha çok başarılı sporcu yetiştireceğiz” dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Yaşar Karacan ile kulüp antrenörleri Onur Gül ile Murat Ünsal takım ve lig hakkında Başkan Özdemir’e bilgiler verdiler.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Amatör Spor Kulüpler U14 Klasman Ligi D Gurubunu namağlup lider tamamlayan Havza İlkkıvılcım Spor Kulübü U14 Futbol Takımı oyuncularını tek tek tebrik ederek bir süre kendileri ile sohbet etti.
İlk Kıvılcım Spor Kulübü Başkanı Yaşar Karacan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e takıma vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ederek, “Aldığımız bu başarıdan Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir'in büyük katkıları bulunmakta. Bu nedenden ötürü takım olarak sevincimizi Sayın Başkanım ile paylaşmak istedik. Gençlerimizi spora özendirmek ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacı ile kurulan kulübümüz emin adımlar ile bu hedefleri doğrultusunda çalışmaktadır. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise şampiyonluktan dolayı takım yöneticileri ve oyuncularını tebrik ederek, “Bizlerin amacı yarının büyükleri olan gençlerimize hizmet etmek. Bu amaç ile de spor kulüplerimize ve sportif faaliyetlere her zaman destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. İlçemizde sportif başarılar ardı ardına gelmekte. İnşallah Türkiye Yüzyılı Vizyonumuz çerçevesinde ilçemize kazandırdığımız yarı olimpik yüzme havuz ve kazandıracağımız diğer spor tesisleri ile ilçemizden daha çok başarılı sporcu yetiştireceğiz. Sizleri gönülden tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Ziyaretin sonundan   Kulüp Başkanı Yaşar Karacan, kulüp antrenörleri Onur Gül ile Murat Ünsal ve takım oyuncuları tarafından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e üzerinde ismi yazılı olan forma ve takım armalı atkı hediye edildi. Şennur ERCAN
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat